Lightnite

Moderovaná diskuse o novinkách ze světa her a jejich vývoje

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod apin 2. 6. 2020 23:51

Konečně to taky někoho napadlo! Takhle si představuji fair play a nejsem sám. A byli to Satoshi's Games, když loni na podzim oznámili vývoj Lightnite a tím splnili nejen moji dlouho vyhlíženou představu o budoucnosti videoherního průmyslu!


Představte si Fortnite nebo PUBG s tím, že herní měnou tu není V-Bucks, ale skutečný bitcoin a s ním všechny výhody, které v ostatních hrách nenajdete. Lightnite ale nebude jen klasická Battle royale střílečka, kde získáváte satoshi, když střílíte do nepřátel a naopak o satoshi přicházíte, když protivníci střílejí do vás. Za vyhranou kryptoměnu si nakupujete další vybavení, skiny, zbraně atd, nebo si ji můžete jednoduše kdykoli poslat do vaší krypto peněženky a utratit třeba na Alze za novou myš nebo grafiku :) Vedle Battle Royale se připravují také další módy a mise ať už přímo adrenalinově s BTC, nebo jen tak nezávazně bez transakcí. Není to ale jenom o bitcoinu, protože všechny skiny, doplňky, zbraně a hoverboardy budou tokenizovány (NFT). Znamená to, že bude existovat přesně daný počet kopií určité věci a nikdy jich nebude víc. Bitvy o poslední zbývající rare a premium kopie skinů nebo zbraní budou hodně napínavé, protože se bude bojovat o mimořádně cenné kousky! Informace zde https://lightnite.cz/2020/05/nft-tokenizovane-skiny/

První verze prototypu vyšla na jaře a jelikož to celé běží na Unity enginu, tak je vlastně celý základ hry hotový a teď tam budou s updatama postupně přibývat další funkce a obsah. Vývojáři chtějí díky vydanému prototypu získat odezvu od hráčů, shromažďují podněty a podle nich pokračovat ve vývoji. Dělají tu hru prostě pro hráče na přání. Někdy v průběhu roku chtějí implementovat BTC transakce na Lighting Network a za rok by to mělo vyjít v plné verzi i na mobily a konzole a později i na VR.

Díky Lightnite se pojem e-sport a videoherní ekonomika dostávají tam, kde je chtěli všichni vždycky mít a je zarážející, že to přišlo až teď. Všichni hráči konečně dostanou možnost vyhrávat peníze hraním i bez sponzorů nebo kvalifikací do profi lig a tříd. Rodiče už nebudou vyhazovat děti od počítače, protože budou hraním navyšovat domácí rozpočet...

Plná verze Lightnite má vyjít příští rok a pro ty, kteří chtějí podpořit vývojáře, je venku hratelný prototyp, ve kterém se budou s postupnými updaty objevovat další slíbené funkce a prvky. Díky NFT se účast v Lightnite stává nejen zábavou, ale také hodně zajímavou investicí s obrovským potenciálem v blízké budoucnosti.;)
apin
Killing Spree

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků