Hledáme GRAFIKA! Wanted!!!

Vše o hrách zdarma. Tvorba, propagace, stahování, otázky...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod NetHill 23. 8. 2006 17:13

Studio NetHill (freewarový) hledá schopného i neschopného (s talentem) grafika na kreslení všeho, co adventury obsahují... Zaměření adventur je hororové a brutální... Zaměření 2D nebo v lepším případě 3D... Věková hranice je 13 až 90 let...
NetHill Studio hledá grafika! Přidej se k nám!
NetHill
First Blood

Odeslat příspěvekod Marwin (novy) 23. 8. 2006 18:42

Hoj jsme s týmu Proces Software,chtěl bych tě o něco požádat-vím že to asi nepřijmeš .... neudělal bys našemů týmu nějakou flash úvodní animaci jako m¨áte vy...neumím to....možná vám taky s něčím píchnem :wink:
Budujeme novou budoucnost freeware her!... Proces Software
Marwin (novy)
First Blood

Odeslat příspěvekod NetHill 24. 8. 2006 09:26

Tu úvodní animaci by jsme udělat mohly... Jo už jsem vás navštívil... Docela početná komunita GM vývojářů... Nějak se na té flash animaci domluvíme... ale teď to asi nepůjde protože můj jediný grafik je na dovolené a vrátí se až v září a já mám práce nad hlavu... Tak v září...
NetHill Studio hledá grafika! Přidej se k nám!
NetHill
First Blood

Odeslat příspěvekod Marwin (novy) 24. 8. 2006 12:09

NetHill píše:Tu úvodní animaci by jsme udělat mohly... Jo už jsem vás navštívil... Docela početná komunita GM vývojářů... Nějak se na té flash animaci domluvíme... ale teď to asi nepůjde protože můj jediný grafik je na dovolené a vrátí se až v září a já mám práce nad hlavu... Tak v září...
Budujeme novou budoucnost freeware her!... Proces Software
Marwin (novy)
First Blood