Tremulous

Vše o hrách zdarma. Tvorba, propagace, stahování, otázky...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod BariX 15. 8. 2006 16:08

Opravdu moc povedená hra, hraje se jen jako multiplayer, je na ni spousta serveru, má jen 95,7 MB a hlavně si s ní užijete hodně hodin zábavy :wink:

http://plnehry.idnes.cz/akcni/tremulous.html
BariX "Cílem války není padnout za vlast, ale donutit ty druhé parchanty, aby padli za tu svou." -Generál G.S.Patton
BariX
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 15. 8. 2006 16:28

To mi připomíná Natural Selection. Vyzkoušíme - uvidíme.
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 15. 8. 2006 22:39

Původně mi to přišlo jako kříženec mezi AvP a C&C:Renegade (teda podle toho co jsem četl) jenomže realita je úplně jiná, teda hrál jsem to moc krátce na to, abych mohl posuzovat budovatelskou část hry, pááč jsem si ničeho takovýho nevšimnul, ale jedno je jistý: je to nevyvážený až hanba (alieni >>>>>>>>>>>>>>> humans), teda v AvP alieni taky lidi sejmuly během chvilinky, ale zato prd vydržely a dávka ze smartgunu do držky jim rozhodně nepropěla, jenomže v týhle hře mi připadá, že jsou Alieni nesmrtelní a zabíjejí skoro i pohledem :? Fujtajbl, už nikdy více :?
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BariX 16. 8. 2006 04:35

No já bych spíš řekl, že to alieni jsou pro tebe nevýhodná, když začínáš s tou hrou, ale když už to za alieny umíš, tak je slušně ničíš :)
BariX "Cílem války není padnout za vlast, ale donutit ty druhé parchanty, aby padli za tu svou." -Generál G.S.Patton
BariX
First Blood
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků