Freekick.org

Vše o hrách zdarma. Tvorba, propagace, stahování, otázky...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Antondy 7. 3. 2006 19:05

Skvělý online fotbalový manažer je po dlouhé době česky!!
Navštivte svět FreeKicku. Určitě nebudete liltovat! :D :D
Antondy

Odeslat příspěvekod includes 7. 3. 2006 19:29

Je to pouze Fotbalový manažer nebo tam kopeš taky přímé kopy(Free Kick) ?
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vottom 28. 11. 2006 20:06

Pozorně si přečtěte následující řádky! :D

Cca. za měsíc začne na FreeKicku nová, již 11., sezóna, která konečně do hry přivede zranění, fauly, žluté a červené karty a snad i nějaké ty standartky. Už teď je FreeKick jeden z nejlepších manažerů na internetu a po upgradech na konci aktuální sezóny bude jen těžko hledat konkurenci.

Proto vám radím - přihlašte se co nejdříve, aby váš tým do nové sezóny nevstoupil jako absolutní nováček. Všichni se budou učit novému nastavování taktiky, takže je to pro vás jedinečná šance postoupit co nejdříve. Taktických možností je ve Freekicku velmi mnoho a můžu vás ujistit, že na druhu taktiky a rozestavení hráčů tady opravdu záleží! Záznam zápasu je kategorie sama pro sebe - záznam je komplexní zobrazeny jsou všechny důležité akce. Nejdůležitější ovšem je, že z tohoto záznamu se skutečně dozvíte jaké výkony vaši hráči podávali během zápasu. (Počet hvězdiček, jak tomu bývá u ostatních manažerů, mi toho o jejich výkonu moc nenapoví:/)

Na závěr bych ty z vás, kteří se chtějí přihlásit do této úžasné hry chtěl poprosit o to, abyste použili můj níže uvedený referenční odkaz 8)

Neváhejte a přihlašte se na FREEKICK.ORG
vottom
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků