Nový design - jak se vám líbí?

Vše o hrách zdarma. Tvorba, propagace, stahování, otázky...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Jak se vám líbí nová podoba FreeHer?
Moc hezké 3 %  20%  [ 3 ]
Krok kupředu 9 %  60%  [ 9 ]
Pořád stejné 1 %  6%  [ 1 ]
Nic moc 2 %  13%  [ 2 ]
Starý byl lepší 0 %  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 15

Odeslat příspěvekod Martin Pavlíček 15. 5. 2005 20:12

Tak a je to tu.

Konečně jsme spustili nový design a teď je jen na vás, zda se vám líbí či ne.

Povídejte, přehánějte, pochvalujte, zatracujte... vše nás zajímá!

Hlavně hlaste všemožné chybky a vaše nápady na zlepšení.
<<<kde dojdou argumenty, nastupují pěsti>>>
Martin Pavlíček
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kahi 16. 5. 2005 00:04

[quote="Martin Pavlíček"tPovídejte, přehánějte, pochvalujte, tb]zatracujte[/b]... vše nás zajímá!m/quote]
na to bacha, nebo tě někdo chytne za slovo ;)

:!: jo, když dám Odeslat reakci pod nějakým článkem, tak se stránka nereloadne, pořád vypadá, že se načítá... Abych viděl svůj příspěvek, tak to prostě musím ručně stopnout a reloadnout... a to je bug!
Kahi
First Blood

Odeslat příspěvekod nupix 18. 5. 2005 11:10

No vzhled a přehlednost se určitě zlepšili, je to takový facelift starého designu, nikoli úplně nový design. Neříkám, že je to špatně, to ne, vypadá to opravdu pěkně, hlavně nový maskot, no spíš maskotka :D

Mám jen jednu připomínku a to proč jsou u jednotlivých recenzí obrázky ze hry v tabulce, která je mezi perexem a samotnou recenzí. Osobně by mi připadalo přehlednější, kdyby byly obrázky ze hry zahrnuty normálně mezi odstavci texu (většinou to tak bývá), nebo dát obrázky pod text recenze. Připadá mi to jako rušivý element když ta tabulka s obrázky rozděluje text.

Ale jak jsem řekl na začátku i hlasoval, je to určitě krok ku předu a jasné zlepšení .. nice!
Moderátor diskuzního fóra Živě.cz ve výslužbě
nupix
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin Pavlíček 20. 5. 2005 21:21

Dekujeme za chvalu, potesila :) Nova "maskotka" byla peclive vybirana a musela projit radou testu vcetne bodoveho ohodnoceni jejich ehm prednosti a jinych veci. :) Uz predem muzeme slibit, ze nezustane jen u ni, ale casem se objevi i nejaka jina devcina. :lol:

K tem obrazkum, predpokladame, ze vetsinou reknou ctenarum vic nez samotny text, takze proto to je tak, jak je. Mozna to muze vypadat trosku divne, ale na vse se da zvyknout. :)
<<<kde dojdou argumenty, nastupují pěsti>>>
Martin Pavlíček
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků