Vše o FreeHrach - váš názor na nás

Vše o hrách zdarma. Tvorba, propagace, stahování, otázky...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod RoBman79 31. 10. 2005 16:47

FreeHry jsou dobrý. Od minulyho designu se hodně zlepšily.
I recenze jsou dobry. Určitě nejlepší český web s frewarovkama.
RoBman79
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Blates 5. 12. 2005 19:06

RoBman:ty mas dost
Blates
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomy(smazano) 18. 1. 2006 14:57

http://www.freehy.cz - je výborný jen kdyby uživatel mohl ještě na stáhnuté hry hlasovat mimo svého názoru
y
Hunter of frags
Vážení já tomu nerozumím.
Já dělám do včel
tomy(smazano)
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Glorin 8. 3. 2006 23:16

vaše stránka je dost trapná máte tu spouatu nedostatků, dáváte sem jen kraviny, ale nějaké pořádné dobré hry jako třeba Čerto, Zombie Field,Sorades, The Crypt atd. POdívejte se na freegame to je pravá stránka s freehramy
Glorin

Odeslat příspěvekod jezek 9. 3. 2006 14:33

A co kdyby jsi něco podobného zkusil dělat sám,než začneš urážet?
Nebo by to stačilo bez těch urážek.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin Pavlíček 9. 3. 2006 20:50

nerekl bych, ze uverejnujeme jen kraviny. v archivu, ktery cita pres 2000 her, je spousta dobrých kousků z nichž některé se klidně dají srovnavat s komercnimi tituly. vybere si kazdy. a napriklad zrovna The Crypt jsme u nas uverejnili v druhe polovine minuleho roku. vyslouzil si pouhych 35%.

krom toho freehry vznikly s tim, ze budou vydavat vsechny hry. proto u nas take casto najdete prace (ktere mimochodem vetsinou jinde ani neuverejni) ruznych malych ceskych vyvojarskych tymu nebo jednotlivcu. nehodlame proste zavadet zadna pravidla typu: "hry s hodnocenim mensim nez 75% patri do kose". to je blbost.

mohl by jsi, prosim, vsechny zminovane nedostatky freeher vypsat? dost by jsi nam tim pomohl.

je od tebe hezke, ze se o freehry tak zajimas :wink:
Naposledy upravil Martin Pavlíček dne 9. 3. 2006 21:13, celkově upraveno 1
<<<kde dojdou argumenty, nastupují pěsti>>>
Martin Pavlíček
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 9. 3. 2006 21:01

Krásná reakce :wink:
Jinak děkuju za Air Blast.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TrueOtaku 2. 9. 2006 15:57

:o no nezávislých freeware-vývojářu, at už v čem koliv je dost. O to méně jich je v RPG Makeru :roll:

snad se jen zmíním o stránkách týmu, který se zabývá tvorbou freewarovek (RPG a arkády) v RM. Všechny produkty co jsou ke stažení, jsou v plné verzi a běží na všech OS win, nevím jak na jiných :-o)

:arrow: http://www.webpark.cz/rebelsoft/rpgworld
TrueOtaku
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 12. 2006 15:30

No vskutku pěknej FLAME ,měl bych něco Chlapci ,co kdyby se založil ,,Doupěcí Tým-Urob si Sám,,..,He a uvidělo by se, co je To za Řeholi a Torturu...zatím by se třeba Mohl někdo z Doupat pochlubit-s čímkoliv-od sebe...zatím než se To kolem ,,DOUPÉTE,,a jeho Příznivců a Přátel...rozjede ,..No Doufejme,že...i ,Když Prý hnedle Všichni tady nemaj ani Čas,Kecaj!na,,Vzdálenější,,Kamarády,...dávam To do Diskuse é Do Pranice,..i Když Marcel Tydýt a Compjúter/NET-Blbec a Tydýt,he a ,,One Finger-Datlík,,.. nikdy nic nedotáh do Konce(ještě za ATARI...)...přesto či Právě proto,že mám dost TOHO ,Všem Drahého Času...budu Maximálně TOTO Společenstvo,Které tu Třeba vznikne v 2K7.. podporovat co Budu moci...,a Teď se ,,Perte,,..Slováci UMÍ a Týmy ,,Urob si Sám,,.., Tam soutěží s Tými českými(snad...jsou i české?) a Moravskými a jede TO na Plný Pecky...Tady se objevuje -Hafo Mladých i ,,Trochu ,,starších ,bude mít do ,,Toho,,někdo z Vás chuť?!..o Času radši nemluvě,že...Já sice čas mám i Chuť ,ale někdo by mi v začatcích mohl pomoct (co jsem si To Blbec na Sebe zase Ušil !, no Tydýt,že)...-Ty Neuroni,Bohužel(třeba se to Tréningem a Bobulema Lecitinu a Žen-šeńu Zlepší?!)... nějak si Hrajou u Mne na Schovku..no Uvidíme,jak To v ROCE 2007 dopadne?,třeba se dá Tady něco Dohromady...Doufejme,..doufejme?!,jo Kecat Marcel umí dobře,... tomu jde...a Konstruktivně,,na Druhou,, Kritizovat ,,Doupátko též,že...,no budu se snažit,Uff,Hech...hezké Vánoce a Lepší Nový Rok 2K7..Všem přeji : Přááátelééé a Doupata i Těm ,,Doupěcím,,příznivcům a Kamarádům z Fóra a děkuji Všem za Váš a Snahu na Herní scéně....Marcel od Zvonu
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pentapi 3. 1. 2007 15:31

jak je na freehry.doupe.cz hra WarRock tak mi stale neprisel ten
E-Mail s tim potvrzovacim kodem.
nevite za jak dlouho vam ma prijit.
P.S: co nejrychlejc posilejte na uher.vul@seznam.cz
dikes za rychle odpovedi.
Vas PENTAPI
pentapi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 3. 1. 2007 15:35

zřiď si účet někde jinde, Seznam emaily z WarRocku prostě něpřijme (jeden z mnoha důvodů, proč jsem Seznam vyměnil za Gmail, jestli chceš, pošlu ti pozvánku)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pentapi 3. 1. 2007 15:38

jo a navic si myslim ze je to narezova FPS
pentapi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod pentapi 3. 1. 2007 15:39

jj to by bylo prima
pentapi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 3. 1. 2007 15:40

už jsem tu pozvánku poslal, ale nevím, kdy se ji Seznam rozhodne doručit :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 12. 8. 2007 21:24

Podle mě jedna z těch lepších freeware her byl FEAR Combat
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků