Problém s Tribes Ascend

Vše o hrách zdarma. Tvorba, propagace, stahování, otázky...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Wallin 2. 12. 2012 12:28

Chtěl bych se zeptat jestli tady nemá někdo zkušenosti s touto chybou, jedná se o to že když zapnu hru přes steam tak se mi spustí patcher napatchuje se to všechno, potom dám "play" a naskočí mi okno: V aplikaci TribesAscend.exe došlo k problému a je třeba ji zavřít, omlouváme se za vzniklé potíže. kliknu na "neodesílat" prosím poraďte.
Co se týče počítače tak tuto hru normálně rozjede (parametry)

Joo a ještě něco asi včera mi to ještě šlo spustit hrál jsem asi 28 minut poté jsem vypl počítač ráno jsem ho zapnul stahoval se nějaký patch a od té doby to nejede.
Nevíte co s tím ? (promiňte že je to tak dlouhé) :)
předem díky za odpověď.
Wallin
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 12. 2012 12:47

Podle všeho stačí nainstalovat aktuální ovladače pro grafickou kartu (jestli máš NVidii).
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Wallin 2. 12. 2012 12:49

Nvidia geforce 210 a jak to že to včera jelo ?
Wallin
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 12. 2012 13:10

Však jsi sám psal, že se instaloval update...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Wallin 2. 12. 2012 13:15

Tak jsem aktualizoval ovladač a stále to nejde nevím co s tím .

-- 2. 12. 2012 13:19 --

Také jsem znovu stahl ze steamu tu hru uplně od znova a nic :(
Wallin
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 12. 2012 13:29

Zkus tu instalaci ovladačů pustit ještě jednou, na začátku vyber Vlastní/Custom a potom zaškrtnout Provést čistou instalaci/Perform clean install.

Kdyby ani to nepomohlo, odinstaluj PhysX ovladač a stáhni a nainstaluj ho znovu odsud: http://www.nvidia.co.uk/object/physx-9. ... er-uk.html
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Wallin 2. 12. 2012 13:45

Tak jsem provedl čistou instalaci a nic, a v tom PhysXu se nevyznám a nechci s počítačem něco udělat takže si asi stáhnu jinou FtP hru jinak děkuji za ochotu :)
Wallin
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 12. 2012 14:01

PhysX je podobná věc jako ovladače pro grafiku :) Odinstaluješ ho normálně z ovládacích panelů...
SCobra
Godlike