Alien Swarm

Vše o hrách zdarma. Tvorba, propagace, stahování, otázky...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 20. 7. 2010 20:21

Když ty najdeš vždycky hned to negativní. :) Ta hra dostane, aspoň doufám, hodně updatů. Osobně bych si klidně zaplatil nějakou "vyšší" verzi. Líbí se mi to víc než L4D, je to víc taktičtější.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 7. 2010 20:27

Ale prd jen je to tezsi. Staci jedna chyba a aby tym nebyl sehranej a jdes do kytek. U tohodle je meadset nutnost.

Nj, vadi mi to...takhle staci mapu parkrat projit a vis odkud kdo vyskoci. To je jako bys jel Diable bez random levelu, nebo L4D a Tank by se ti spawnoval na tom samym miste v kampanich.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod mirdasl 20. 7. 2010 20:38

Aha.Tak že je to předem namalovaný?
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 20. 7. 2010 20:42

Loizza: Ty s to pořádně nehrál viď? S puškou jen šest zásobníků, munice ke konci mapy téměř žádná. Heal jen od medika nebo kdo má lékárničku. Friendly fire je stále zapnutý a v mapách je většinou tma jak v perdeli, takže buď světlice nebo doufat, že něco trefíš a nestihne to dolízt až k tobě. A když se na scéně objeví takový ty svině, co ti skáčou na ksich, to je teprve ta správná sranda.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod Sattero 20. 7. 2010 20:59

Ale to bych zrovna u hry za 0€ neviděl jako nějaký problém. Spíš více map, nové zbraně, případně i další class/hráč a bude to zábavnější :)

-- 20. 7. 2010 22:19 --

Dreamere šup na Steam, potřebujem tě :D
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 20. 7. 2010 21:47

Lojza: A ještě dodám, že ti paraziti, co ti skáčou na xicht, dávaj infekci, která užírá HP (funguje v podstatě jako poison v RPG hrách) a vyléčí ji jen medic. L4D je IMHO lehčí, nemyslím z hlediska obtížnosti, ale taktiky. V L4D může dát heal kdokoliv, tady jen medic (i lékárny může použít pouze Medic, nikdo jiný). Munice - omezené bedny nebo pár bedýnek rozesetých po mapě, ale najdeš jednu za uherák :) V L4D (spíše ve dvojce než v jedničce) máš weapon caches rozmístěné relativně hustě, navíc pistole mají nekonečno munice, ve dvojce. Alien Swarm se mi zdá taktičtější a náročnější, není problém udělat jednou pitomou chybou wipe celého týmu; v L4D týpek vydrží ledacos. Doufám, že Valve budou hře dávat updaty, protože tohle může být fakt bomba.

Já to vidím podobně jako Dreamer: Alien Swarm > L4D; o máličko, ale přece :) Ty předem dané respawny mi nevadí (nezapomínejme - je to free hra!), i tak je dost náročná a zapamatování spawnů ti nepomůže...málo munice, málo healu, málo všeho :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod Sattero 20. 7. 2010 21:57

No a hlavně kombinace málo munice a orlí pohled znamená čistokrevnou řežbu, protože na vše co vidíš střílíš ne 3 náboje, ale rovnou 20 a než seš v půlce mapy, tak zoufale voláš po někom s bednou munice... A medici se většinou vyplatí 2, protože jeden dává heal krabky v jedné půlce, druhý v druhé a u bosse oba. Heal gun je zase zoufale nepraktická, ačkoli healuje docela rychle... A hodně se musí dávat bacha, kam se hážou granáty :D
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 7. 2010 22:00

Torham píše:navíc pistole mají nekonečno munice, ve dvojce.

I v jedničce.

Jinak jak vás tak čtu, tak nevím nevím, jestli to mám vůbec zkoušet. Nemám rád moc složitý hry.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Torham 20. 7. 2010 22:01

Sattero: Jo, Alien Swarm je prostě řezba, tam olovo lítá po stovkách kusů a munice je věčný problém ^^ Heal gun je fajn, jen musíš mít trošku aim (jsem navyklej na medigun z TF2, jen tady je trošku jiný pohled) :) Granáty...v jedné z posledních her mě Spajza zabil granátem ]:-< A tys mě pro jistotu nailnul broky do zad v době, kdy jsem to měl všechno ukázkově ugrilované dozlatova :'( >:-( Takové nehody se však celkem stávají :-) :mrgreen:

Sasakr: Principiálně to není složitá hra. Ale je náročná na kooperaci hráčů, tady stačí nějakej, klidně i nenápadnej, omyl a celá čtyřka jde do kočičích konzerv... rozhodně doporučuju headsety.

//žhavá novinka: ClanWars.cz pouští první dva české Alien Swarm servery!
IPčka:
88.86.111.98:29001
88.86.111.98:29002
Členové české grupy Alien Swarm CZ uvidí oba servery v menu přímo ve hře a může se na ně hned napojit.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod Sattero 20. 7. 2010 22:07

Za to sorry, ti tam rychle šly životy dolů a já střelil vedle tebe, ale z větší dálky, takže si do toho stihl vstoupit a bylo po srandě :D

Já v TF2 hraju hlavně za inženýra, ostřelovače a demomana, občasně pyro a spy, ale medic a heavy či vojáček, ti mi nepřirostli k srdci :)

A headsety to chce mno, protože psát se v té řežbě nedá. Akorát blbé je, že jedinej mikrák co mám je v noťasu a já hraju na desktopu :D Zkusím pořešit :)
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajza X 20. 7. 2010 22:32

Co mozem mat s tym micracom? vsetko som checkol a hlasitost mam skoro na max.. Torhama pocujem fajnovo, ale vsetci mi hovoria, ze som potichu, pritom doslova ziapem do micracu.. vobec to nechapem.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Torham 20. 7. 2010 22:33

Sattero: Neboj, beru to sportovně, já to prostě ugriloval vše až na jednoho pajzáka, kterýho jsem chtěl umanévrovat a tys nahustil broky do místa, kam jsem šel no...

V TFku mám nejraději vojáčka, medika a pyra. V poslední době ale hraju inžu, ten update mu výrazně změnil gameplay, a bylo to potřeba.

Spajza: Já to taky nechápu, takže ti neporadím :( A nemáš něco craplého ve zvukové kartě? Ale to jen hádám :hm
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 7. 2010 22:49

Jezis vy ste z te hry zase vystrikani.
Tohle vsechno uz predvedla L4D, konkretne jednicka. Kooperace neni o nic slozitejsi nez v L4D. L4D je taky casto uplne ve tme (hlavne jednicka, btw proc vesmirni marinaci nemaji baterku?). Ano, v L4D je vic naboju ALE na vyssi obtiznosti vam zombici taky o dost vic sezvykaji. nemluvne o tom, ze v AS jsou desitky nepratel, ale v L4D jsou stovky. (logicky tedy vyssi spotreba naboju).

Puvodne jsem se v tom nechtel rypat, kdyz je zadarmo. Nerikam ze je spatna, ale tvrdit ze je to lepsi nez L4D je k smichu. Tohle muzou tvrdit jen lidi co L4D nemaji, rikaji ze je to solidni nahrada. Neni.

bonusy jsou hezke, treba to hackovani a kresleni na mapu je fajn. Svarovani dveri uz tu bylo v Kiling Floor (mimochodem, tohle je popravde AS bliz ne L4D, ale tooliko jsem to nehral). Pokud mas v tymu jednoho retarda co to neumi za nejakou tridu, tak je celej tym v hajzlu.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Torham 20. 7. 2010 22:53

Lojza: beru no. L4D je i dneska králem co-op FPS. Jediné štěstí, že AS NENÍ FPS :)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 7. 2010 22:55

On je i kral co-op akci obycejne (na PC scene)

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka