FootStar

Vše o hrách zdarma. Tvorba, propagace, stahování, otázky...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Megis 17. 6. 2009 00:50

Další málo vídaná webovka http://www.footstar.org/ - tentokrát se vžijete do role samotného fotbalisty ;)

Atmosféra na stadionu houstne. Do výkopu zbývá jen několik minut a plné ochozy už se těší na nástup svých miláčků na hrací plochu. Další z bitev v nejvyšší české lize o ceněnou trofej a místo v síni slávy začne co nevidět. Stojíš v útrobách stadionu a tiše se soustředíš. Kolem tebe prochází tvoji spoluhráči, kapitán si podává ruku s rozhodčím a ten po chvíli dává pokyn k nástupu na hřiště.
Plné tribuny skandují jméno svého oblíbeného klubu a připravují pro své hráče skvělou atmosféru. I pro tebe, jsi přece jedním z nich. Útočník s instinktem zabijáka, super rychlé, nebránitelné křídlo, tvořivý záložník, tvrdý obránce nebo brankář s přezdívkou „skála“. Prostě fotbalista jakým si vždycky snil, že budeš.

Sen každého kluka a spousty holek o tom, že jednou budou bojovat o nejvyšší pocty na fotbalovém poli, se může splnit už dnes. Ve hře, kde nejsi manažerem virtuálních hráčů, ve hře, kde jsi ty jedním z hráčů a máš možnost podílet se na nezapomenutelných momentech, o kterých si budou lidé vyprávět ještě za několik sezón. Ve hře, kde je každý tvůj spoluhráč další živá bytost, která má svoji osobnost, a především svůj vlastní potenciál pro krásnou hru s kulatým nesmyslem.

Zapoj se do rozvíjející se komunity, která už teď přináší ligu týmů plných živých hráčů, reprezentační týmy, které bojují o slávu našeho národa na mezinárodním poli, živou konferenci a možnost uplatnit se na jakémkoliv fotbalovém postu.
Zapoj se do hry, ve které se budeš starat o svůj trénink, navazovat a pečovat o vztahy se spoluhráči, rodinou a něžným pohlavím, připravovat se na ligové, pohárové a mezinárodní zápasy, rozšiřovat svůj majetek, rozdávat rozhovory pro noviny a především komunikovat s ostatními hráči. To vše ve jménu jednoho snu – snu stát se nejlepším fotbalistou světa, získat cenné trofeje a získat si tak místo v síni slávy vedle ostatních legend fotbalu.

To vše non-stop, 24 hodin denně, zcela zdarma, pouze za použití webového prohlížeče. Zapoj se do dění v 66 zemích. Navíc, kompletně v češtině!


Řekl bych hodně nadějný projekt, "rodinná" česká komunita, hromada plánů na zlepšení :-)
Megis
First Blood

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků