Moorhuhn

Vše o hrách zdarma. Tvorba, propagace, stahování, otázky...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Prochy20 8. 3. 2009 00:56

Hraje tu někdo "kačenky" (myslím ty starý střílecí)?
Diskutujte jaké máte rekordy, jaký díl se vám líbil nejvíc atd...
Celkem fajnová odreagovačka
Nejnebezpečnější predátor na planetě Zemi je člověk.
Prochy20
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 9. 3. 2009 09:54

Ahoj Prochy, Tož také Vítaj mezi námi a vydrž tuná, Vydrž...chceš-li mít klid na duši, svěř se strýcu Artuši, sice ten ještě nedorazil ,ale pár Strýčků jinejch se tu najde...Jo Kačenky a spol.,...kolik jich chceš?! a pod. Relaxů a Stařešinek, kdykoliv pokecáme zde i na SZ či mailovi, že...máš to u mne grátis...Starec Marcel od Zvonu...podívám se Ti co se tady nejvíc hrálo ,asi Ty z Doupěte(dokuď neodkukalo-R.I.P.)...relax dobrej, znám lepší.
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Prochy20 9. 3. 2009 13:18

hotový básnický střevo O:-) :-] ;-)
Naposledy upravil Prochy20 dne 9. 3. 2009 15:46, celkově upraveno 1
Prochy20
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 3. 2009 13:28

Na Marcela nám nesahej :pozor
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod USER47 9. 3. 2009 13:37

Klidně si sáhni :-D.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Prochy20 9. 3. 2009 15:45

SCobra píše:Na Marcela nám nesahej :pozor

Jestli jsem se tě dotkunul tak to se omlouvám, mě se to moc líbí :) ;-)
Prochy20
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 3. 2009 15:47

Jo takhle, tak to jo :-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 9. 3. 2009 20:05

No Já to Prochy oceňuji, pochvala , vždy potěší...Scobra, Prochy je v pohodě a prověřen na nejvyšší stupeň...no zase jsem nemohl v noci zabrat...,jak jsem Ti řekl...NET je pěkně prodejná Děfka...a je to kolikrát lepší jak Adventůre, kterejch je dnes tak pomáli...Promiň Prochy , je to v Pohodě a máme Tě rádi...,nějak to je tady samej,,Missing a R.I.P,,....a navíc u Lidí , který byli fakt dobrý.
No snad se to zlepší?!Tož kdož chce fajne Free Relax a Stařešinky, nakoupil jsem známky a obálky ,a špidla je ještě z půlky plnej, tak se moc netlačte...Velikonoce se blížej a zatím mám na Vás čas...neřekl si konkrétně v jakejch ,,Kachničkách,,?! vyhlašuješ Klání?...Prochy...,díky za Info. Starec Marcel od Zvonu, a máš tam , maila...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Prochy20 9. 3. 2009 21:05

Pravda, pravda.
takže pokusím se to tu oživit, vyhlašuji oficiálně neoficiálně soutěž o nejlepší score v Moorhuhn Winter Edition ke stažení najdete na http://www.slunecnice.cz/sw/moorhuhn-winter-edition/ .
Cena - dobrý pocit :)
Konec soutěže - podle účasti.
Podmínky - ve výsledku stejný nick jako tady.
- screenshot
- dobrá nálada
Prochy20
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 3. 2009 06:45

No a je to, Prochy...Odstartováno, ehm kolik hodin máš,,natrénováno a s jakým score , My Ti věříme a bez skříně se obejdeme a jářku ceny za Bednu (1,2,3...)budou, he huž na Vás čekaj u Zvonu...no říkám si ,že by to mohlo být tak max. Měsíc a ,pak další hra, uvídíme, klidně i kratší,,spoluhrávky,,...abychom probrali více Stařešin, He...a neomrzelo se . ale Kachničky , ať padaj,,Free,,...dokavaď ,,nevyhořej,,...no tady se nesoutěžilo,,dlouho,,...díky Starec Marcel od Zvonu...jdu to prověřit , který to jsou, naslinit mušku a protáhnout Lauf...Tož 52O...taká lehká vzpomínka, pro orintaci...Prochy.
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 3. 2009 07:06

He huž vidim ,jak se tuná budem prát , kdo a jakú ,dá další jako v poznej? No asi vítěz ,,Kachniček,,by si asi další výkop zasloužil?! Aby mal dajakú ,,Bonus,,výhodu-,,Hrát na vlastnom ihrisku,,...Hej. Hračička Marcel od Zvonu...Jinak ,jak jsem řekl, těchhle Špic jsou mraky, co maj žebříčky...já bych byl pro vybírat Ty špicy Nejvyšší a nejšpičatější, když huž ,tak ten Čas zabít Kva-valitou, he ,...když kouř , tak pěkně.,,hustéj,,(jó Ligerosky to byl,,Kouř,,!!) a kdo za to může...současnej votřesnej,,Suchoň,, na herním Trhu,a stav Herních,,votřesnejch,,Mágů(spíš,,Magi,,- Poblífka ,he)...smutnej Starec Marcel od Zvonu,...penís je a není co nového Hrát, béééééé...naposled se hrálo:Zastřel si PRASE ČI RADĚJI MYSLIVCE ?!...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Prochy20 10. 3. 2009 14:25

Na poprvý 2054 :P
Dlouho jsem to nehrál..
Prochy20
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 11. 3. 2009 00:33

No dobře Já hrál jen tu první obrazovku , kde se pak pokračuje dál?...Prochy?!...Díky za info , Tydýt Marcel...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Prochy20 14. 3. 2009 15:56

šipkama a myší :P, ale lokace tam je jen jedna...
Prochy20
Killing Spree