LCD TV Samsung

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod timeforce 12. 2. 2007 19:44

Dobrej den chtel bych se zeptat koupil jsem si SAmsung LCDTV syncmaster 940MW a po trech mesicich uzivani kdy jsem rano vstal jsme to lcd uz nenahodil vubec na nic nereaguje ani kdyz skusim zapojit na jinou zasuvku tak se vubec nic nedeje jako by nesel proud vidim jen cernotu a ani kontrolka nesviti proste TUHOn da se to nak resit nebo je to na reklamaci dekuju za pomoc !!
timeforce
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 12. 2. 2007 19:45

To vypada na reklamaci.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Prescott 13. 2. 2007 10:00

ano, to naozaj vypada na reklamaciu, komp ti reaguje v pohode?
Toshiba U200, Intel Core Duo T5600,1024 MB RAM, 80 GB HDD SATA,DVD RW, 12,1" TFT monitor WXGA 1280x800, Wi-Fi, Bluetooth, LAN,magnéziové telo,klávesnica odolná proti poliatiu, čítačka kariet, čítačka odtlačku prsta, 3D shock ochrana HDD
Prescott
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 2. 2007 18:34

A ty kabely vzadu si zkontroloval opravdu pořádně? :wink:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 10. 4. 2007 21:47

TAk rozšířím tohle téma at nemusím zakládat nové...zítra mi příjde tahle TV http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Shortc ... tegoryId=0 tak se chci zeptat jaký kabel budu potřebovat abych na ni napojil PC??Dejte kdyžtak přímo odkaz na ten kabel...díky za odpovědi
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 11. 4. 2007 05:09

No máš tam PC vstup,tak klasiku,kterou používáš na monitor.Pokud to nechceš jako druhou odrazovku.Blbé je,že tam máš jenom jednotunerový obraz v obraze.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 11. 4. 2007 11:53

Ježku počkej takže ten co mám v monitoru připojím k té LCD??

A co z toho vyplývá že mám jen jednotunerový PIP?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 11. 4. 2007 12:06

No máš tam PC konektor a ten je úplně stejný,jako ten ,co máš na monitoru.
A jednotunerový PIP je na prd v tom,že nemůžeš sledovat dva programy nejednou.Můžeš tak akorát mít zapnutého kompa a k tomu jeden nějaký program v TV.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 11. 4. 2007 12:13

Já jsem si právě myslel že je to naopak...když máš jednotunerový že stačí mít na jednom tuneru (třeba digitálním co je tam zabudovaný) zapnuté dva programy najednou
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 11. 4. 2007 12:19

Každý program potřebuje svůj vlastní tuner.Ale zase taková škoda to není.Kolikrát budeš koukat na dva programy.Kámoš to právě spíš používá tak,že dělá na kompu a při tom má v okně TV.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 11. 4. 2007 12:31

No jasně myslím že zas to není tak strašné a obejdu se bez toho
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 11. 4. 2007 15:15

Dobra telka, pripojis ji jak rika jezek cimkoli. Tomu PC konektoru se rika D-SUB. Ta telka se bude chovat jako normalni monitor.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 11. 4. 2007 21:36

JJ D-SUB...díky za odpověď...jelikož ten doma prostě nemám...kolik mě bude tak asi stát??

EDIT:Jsem vlastně nezjistil jestli to má v té LCD TV stejnou koncovku jako na grafické kartě...čili jestli potřebuji tohle http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=21730 nebo tohle http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=21732
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 4. 2007 05:31

Tak to máš fakt stejné jako u monitoru.Budeš to používat jako monitor?Nebudeš to mít jako sekundární obrazovku?
Jinak bych doporučil kabel v celku,takže ten první.Někdy se může stát,že každé rozdělení může mít vliv na kvalitu obrazu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 4. 2007 08:22

No jako monitor to moc používat nechci ale chci to vyzkoušet a hlavně taky kvůli DivX filmům a tak
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků