Jakou máte myš ? + poradna ohledně koupě

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Za kolik kč jste koupili svou myš?
0-200 6 %  15%  [ 6 ]
200-500 12 %  30%  [ 12 ]
500-800 11 %  27%  [ 11 ]
800-1200 6 %  15%  [ 6 ]
nad 1300 5 %  12%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 40

Odeslat příspěvekod Filo0 28. 1. 2007 19:00

ok takze ja mam Labtec bezkablovku a nemam problem akurat treba sem-tam kupovat bat.
Filo0
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Darth Stewe 30. 1. 2007 22:39

Thowt1 píše:No ja mam Microsoft Wheel Mouse Optical 1.1A USB, taka obycajna biela, proste standard. Maximalna spokojenost. Len spinu z noziciek zosuchavam s nechtom dole, ale furt lepsie ako sa ondiat s guličkou. Ale az budem najblizsie kupovat, tak vezmem asi daco od Logitechu, mam ich rad../quote]

Tu mam taky (ale v černym) a je mi věrným průvodcem každou pařbou :D :wink:
Pod záštitou svobodné vůle jsme přestali přemýšlet o důvodech našich rozhodnutí. Nelze se pak divit, že nejsme schopni pochopit jeden druhého.
Darth Stewe
First Blood

Odeslat příspěvekod includes 30. 1. 2007 22:53

negr píše:Razer Diamondback - Plasma Blue limited edition - milášek největšít/quote]

Koukal jsem na ní na netu a bral bych jí všema deseti :x ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 31. 1. 2007 06:10

Hodně dobré reference jsem teď četl na tuhle:http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10512007Z01R0009PZ
Ale doma momentálně používám tuhle a jsem s ní nadmíru spokojený.Je sice trošku větší,ale mi do těch pracek sedí hodně dobře.http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=105120006000000AIA&Search=microsoft&SearchType=1
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 31. 1. 2007 08:05

jezek píše:Hodně dobré reference jsem teď četl na tuhle:hurl]http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10512007Z01R0009PZ[/url]
Ale doma momentálně používám tuhle a jsem s ní nadmíru spokojený.Je sice trošku větší,ale mi do těch pracek sedí hodně dobře.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 31. 1. 2007 08:10

Tak já neberu myš podle toho jak vypadá,ale jak se s ní dělá.A na ten A4 Tech X-718F jsem četl pěknou recenzi.Prý velice dobré rozlišení a pro CS hráče i to tlačítko u kolečka.Prý za tu cenu hodně dobrá koupě.
A ta,co jí mám doma opravdu moc pěkně nevypadá,ale prostě jsem ji zkusil a tak jsem si ji oblíbil,že ji "nedám z ruky"Obrázek
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod includes 31. 1. 2007 15:54

O té 1. byla nedavno myslím v Computeru, také pěkná myška, je by mi tam vadilo to malé tlačítko, které má dělat trojité kliknutí, jinak pěkná :) ..
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod davee 31. 1. 2007 17:17

SCobra píše:U kuličkové myši se ti při čištění šroubovákem mohly poškodit vodicí válečky a byl si ve stejné ř*ti jako u optiky - kolikrát sem si takhle myš zničil - všechno bylo v pořádku, ale válečky byly natolik poškrábané od čištění, že nesnímaly správně (asi sem na to moc tlačil :lol: ). Žádná kuličkovka nevydržela dýl jak rok, optiku už mám dva roky.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 31. 1. 2007 18:56

Podle obrázků je ta X-718F hodně podobná ostatním modelů řady X-7xx, takže předpokládám, že bude mít i stejnou velikost - tzn. dost malou ;)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod includes 31. 1. 2007 21:07

A za tu cenu je dost dobrá, dokonce jsem začal uvažovat o pořízení :) ... ale potřeboval bych si jí někde vyzkoušet :x ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 1. 2. 2007 06:45

Právě že kdybych nedostal tu microsofťáckou,tak bych o ní hodně uvažoval.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod includes 1. 2. 2007 15:06

Za tu cenu je to dost dobrá koupě a s tí pořízením to vidím na 75%, protože za takovou cenu takovouto myšku nikde moc neseženete :) ... koukal jsem po jiných shopech a např. na alze jí mají o 100Kč dražší ... takže dost dobrá cena :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Wint3r 2. 2. 2007 20:09

No nefim o ktere mysi se bavite ale ja mam tuhle a sem spokojenej
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=33553
Hlavne ovladani hlasitosti na ni se hodi, protoze nekdy neni cas :)
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 2. 2. 2007 20:18

no, já si myslím, že ovládání hlasitosti má skoro každý na klávesnici :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod danniel 2. 2. 2007 21:23

Já mám tuhle:
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=27122
už asi 2 a půl roku, za 3 kila totální luxus, jen už trochu změnila barvu.
Games don't make people violent, lag does.
danniel
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka