Jakou máte myš ? + poradna ohledně koupě

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Za kolik kč jste koupili svou myš?
0-200 6 %  15%  [ 6 ]
200-500 12 %  30%  [ 12 ]
500-800 11 %  27%  [ 11 ]
800-1200 6 %  15%  [ 6 ]
nad 1300 5 %  12%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 40

Odeslat příspěvekod Jont 26. 10. 2006 12:51

Tak už sem se naštval. Snad žádná optická myš není normální-jedna má blbý tlačítka, druhá zase debilní ovladače, třetí se nedá držet a čtvrté se hned rozbije kolečko. Taky komentáře uživatelů se naprosto různí: jeden říká, že je to hroznej ***** a druhej ji zase chvállí do nebes. Jak si mám sakra vybrat dobrou myš?

Proto zakládám tento thread:
-Pište sem jakou máte myš a jak jste s ní spokojení. Případně jestli byste ji doporučuli koupit.
-Nebo sem můžete psát tipy na dobré myši, které stojí za zmínku.

-A hlavně, hlavně buďte OBJEKTIVNÍ!!!

Takže začínám: nějaká kuličková, úplně hrozná, nejraději bych ji vyhodil z okna, NEDOPORUČUJI
PS4ever
Jont
Killing Spree

Odeslat příspěvekod McZerro 26. 10. 2006 13:01

ok rád se přidám. Měl jsem nějakou optiku za 300 od 4Tech - hroznej *****. Koupil jsem proto wirelles 6000 bezdrát od microsoftu. Na práci s dokumenty je velmi dobrá, někomu může dělat problém přehnaná ergonomie. Mě ale dokonale vyhovuje protože mám pracku jak medvěd. Ve hrách může dělat problém to že je to bezdrát, ikdyž čidlo má sqělé parametry - 1000dpi, 6000 snímků za sekundu, a hlavně je to laser. Odezva je podle mě hodně slušná, začínám hrát cs závodně a nemám problém. Ale kolečko je trochu dodupané...
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Chovej se k lidem tak jak bys chtěl, aby se ty ku*vy chovaly k tobě
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 10. 2006 13:01

Už zase? Už se to tu někde rozebíralo.
Já tu svou koupil za 500, ale dneska stojí do 200 a je to úplně obyčejná optika Logitech a za ty dva roky s ní nebyl žádnej problém. Docela dobře se drží, tlačítka jsou normální (3), jen to kolečko by mohlo být měkčí (myslim na otáčení ne na materiál). A taky mě občas chybí dalších několik tlačítek... Ale za ty peníze... No nekupte to :wink: Dneska (už si vydělávám) bych si ale spíš připlatil za G5 nebo G7.

Myš se moc objektivně hodnotit nedá - každý má jinou ruku, taky jsou praváci a leváci, každý kus (co jsem si všiml) má jinou tuhost kolečka a tlačítek atd...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Jont 26. 10. 2006 13:28

SCobra píše:Už zase? Už se to tu někde rozebíralo. l/quote]

Nevím, v Hardware jsem to nenašel.

McZerro: Jo ta myš vypadá dobře a OEM je jen za 700kč. V recenzi na živě jí vyčítají tuhý stisk kolečka a že jedno boční tlačítko je mimo dosah. Je to pravda? A taky že to kolečko nemá odpor při rolování, takže to není na měnění zbraní v hrách-nevadí ti to v CS?
Ale fakt bych o ní uvažoval, přeci jen si na ni lidi stěžujou míň než na ostatní :) .
PS4ever
Jont
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 26. 10. 2006 13:41

Já mám nějakej GENIUS, co dostanete i v TESCU k rohlíkům. Je už jí 5 let a funguje jako nová. Jo a je naní napsáno NETSCROLL OPTICAL PS2 :mrgreen:.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fuck8r 26. 10. 2006 13:42

G5 ... si koupím k vánocům 8)
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod Jont 26. 10. 2006 13:43

Fuck8r píše:G5 ... si koupím k vánocům 8)-/quote]

šťastný to člověk...
PS4ever
Jont
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 26. 10. 2006 13:48

Nejdůležitější věc - velikost tvé ruky, já mám třeba menší pracku, takže pro mě jsou naprosto dokonalé myši od A4Tech - konrétně mám X-710 a neměnil bych - 5 tlačítek - 1000 dpi s možností okamžité změny na 400, 600 a 800 dpi - ovladače jsou naprosto bezproblémový, vytvořil jsem si tam vlastní menu, takže při zmáčknutí jednoho z bočních tlačítek mi vyjedou programy, co nejvíc potřebuju - velice pohodlné ;) - jinak má tenounkej drát, takže nepřekáží ;) ..... jinak mám jí asi půl roku a jediná vada, že občas kolečko zavrže, toť vše .... jinak ještě ke kolečku - řekl bych, že je celkem měkké na stisk (což je dobře) a posouvání má fázovité a třeba při hraní CSka je to přesně akorát na to přehození zbraně :) - suma sumárum - tuhle myšku si nemůžu vynachválit ;)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod Majorus 26. 10. 2006 13:55

Já mám optiku Genius tuším že za 150Kč...naprostá spokojenost...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Fuck8r 26. 10. 2006 14:24

MajorShitus píše:Já mám optiku Genius tuším že za 150Kč...naprostá spokojenost...n/quote]

tu mám taky a 100% nespokojenost ... na myš vůbec nešahám a stejně mě ve winech jezdí kurzor doleva (a to i ve hrách - se mě klepe křížek) a druhá věc: když točím kolečkem dolů tak mě to někdy jezdí i nahoru - fakt :lol:
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 10. 2006 14:34

Fuck8r píše:tu mám taky a 100% nespokojenost ... na myš vůbec nešahám a stejně mě ve winech jezdí kurzor doleva (a to i ve hrách - se mě klepe křížek)p/quote]
Za tohle nemůže myš, ale špatná podložka ve spojení s citlivym laserem.
squote="Fuck8r"]a druhá věc: když točím kolečkem dolů tak mě to někdy jezdí i nahoru - fakto/quote]

Za tohle může tvoje ruka :mrgreen:
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Jont 26. 10. 2006 14:36

Fuck8r píše:když točím kolečkem dolů tak mě to někdy jezdí i nahoru - fakt :lol:l/quote]

-No jo, tak se pozná kvalitní myš :) . Právě od toho je tady toto téma, aby vás varovalo před podobnými exempláři.
PS4ever
Jont
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fuck8r 26. 10. 2006 14:37

... já nemám žádnou podložku :lol: ... jo a nech moji ruku na pokoji OK !? 8)
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 10. 2006 14:45

Fuck8r píše:... já nemám žádnou podložku :lol: ... jo a nech moji ruku na pokoji OK !? 8))/quote]

Ty s tou myší jezdíš ve vzduchu? Stolní deska je taky podložka :wink: Tohle dělali přesně myši od Microsoftu ve škole na holém stole. Takže...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Darwel 26. 10. 2006 14:50

http://www.vltava2000.cz/pchawk/GoodsDetail.asp?strGoodsID=2897
Toť moje myš. :wink: Ale v době když stála 750 Kč... :wink:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Další stránka