Hardwarové novinky

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 12. 10. 2011 10:17

To je bída tedy. Ale jak říkáš, na hry je Intel dobrej, jenže drahej jako prase.. Když bych chtěl upgrade na Intel, tak za to dám o tři tisíce víc, než za AMD. Je to na ***** s tou cenovou politikou.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 12. 10. 2011 16:12

Podle recenze od OBRa na PCT bych hned nesoudil, existují i objektivnější zdroje.
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 12. 10. 2011 16:16

Na EHW ještě horší. Co naměřili, to je předpokládám pravda. Nic víc nepotřebuji.


EDIT: Jak se tak dívám tak jedině digitální důům se s tím nemůže srovnat a vypisuje návody jak recenze chápat a že je to vlastně celkem dobrý křemík. :)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 30. 9. 2013 11:49

Zcela mrtvé téma, ale tohle by mohlo stát za diskuzi. Aneb mapatujete na 3Dfx glide?

AMD nedávno zcela nenápadně oznámila nativní 3D API pro své karty na bázi GCN. Což je vzhledem k tomu, že toto API používají obje nové konzole průlomové řešení, protože AMD karta zcela obejde DX11 a na nižší úrovni, s menší latencí počítá přesně to, na co byla navržena.

Zásadní kámen úrazu takovýchto revolucí je donutit podporu u výrobců her. A ta bude nyní automaticky zaručena díky konzolím. A tady to je.

http://www.eurogamer.cz/articles/2013-0 ... e-rozhrani
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 30. 9. 2013 19:48

Pamatuju i S3 MeTaL, kámoš měl o pár tisíc levnější grafiku než já a Unreal Tournament mu přitom lítal jak z praku.

Jsem zvědavý jak to dopadne u AMD...
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků