Obecne rady k vyberu HW..

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Weightlifter 4. 5. 2009 21:15

Jako výkon to zvýšilo zkoušel jsem frybench a z 11 minut 10 sekund jsem se dostal na 10 minut 20 sekund takže docela dobré
Nebo z 10 400 bodů ve 3D marku mám 12k, vím, že to jsou jen nic neříkající testy, ale pokud se zvýší skore tady, pak se zvýší i ve hrách
Třeba Crysis CPU test 2 3GHz - 46FPS 3,6GHz - 55FPS takže to něco dalo
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Weightlifter 5. 5. 2009 18:09

Ale dost se mi zrychlilo GTAčko, ale nevím jestli to třeba není tím novým patchem
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 6. 5. 2009 16:06

SCobra píše:A má to vůbec smysl? :-)
U her nevím, ale kdyby Weight dělal velmi složité výpočetní operace (např. rendering v 3DS MAX a spol.), tak tam je každý MHz dobrý ;) A ocení to i hry náročné na CPU (GTA IV, ARMA II až vyjde) :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 6. 5. 2009 16:49

A hlavne co nevyuzijes dnes, vyuzijes za rok. Kazdy (stabilni) MHz je vzdy k dobru.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 5. 2009 18:03

Nevěřím, že Weight bude mít za rok ještě ten stejný procesor :-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 6. 5. 2009 18:10

Par postu z5 jsem se o tom zminoval. :-)
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Weightlifter 6. 5. 2009 20:42

Já myslím, že teď je to dostačující, ale díval jsem se na ten X4 955, ale moc bych si tím nepomohl :wink:
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 6. 5. 2009 21:53

Core i7, jedině Core i7...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 6. 5. 2009 22:02

To vubec, je to porad predrazene. Phenom je sice slabsi, ale jde zapichnout i do desky za 2tisice narozdil od i7.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Weightlifter 6. 5. 2009 22:06

Core i7 jsem chtěl, ale když jsem si spočetl kolik mě vyjde to anebo o něco slabší AMD tak jsem se rozhodl jinak, teď to co mám na 3,6GHz je si myslím stejně silné jako i7 2,8GHz
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod šmiky 8. 5. 2009 14:59

Ahoj, potřeboval bych poradit. Ze zbytku soucastek co se valely po baráku sme postavili komp a potrebujeme monitor. Nejlepe co nejvetsi do 5000kč. LCD monitory sou bohuzel jedna z mnoha veci kterejm nerozumim, takze zadam o radu odborniku zde. dekuji :-)
Princ a princezna se vzali, usadili se na zámku a žili spolu šťastně a spokojeně až do své brutální smrti
šmiky
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 8. 5. 2009 15:15

Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 5. 2009 08:56

Nevím, kam s tím, tak se zeptám tady...
Situace: Deska ASUS P5Q-EM (integrovaná grafika), v ní E8400, dva disky, mechanika, zdroj Corsair 400W. Všechno jsem zapojil, zapnul a... Roztočí se větráky, když vložím bootovací CD od Vist, tak se pokusí nainstalovat, ale to je asi tak všechno. Nefunguje klávesnice, POST píše error, nedetekují se disky, při pokusu o instalaci Windows dostanu BSOD s hláškou, že BIOS ná nějaký problém s ACPI.
Odhaduju to na vadnou desku nebo se pletu a něco jsem udělal špatně?
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod DevAstor 14. 5. 2009 14:18

jaky error? prekontroluj kabely k uloznym zarizenim
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 5. 2009 14:48

No, když nefunguje klávesnice, tak to nemůžu zapauzovat, takže to proběhne tak rychle, že to nestihnu přečíst :-)
Kabely jsem pochopitelně zkontroloval... Ještě mě napadlo připojit jen třeba jeden disk, ale k čemu by mi to bylo, to nevím :-) Stejně tam potřebuju oba i mechaniku...
SCobra
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka