Jak zjistit, jestli vám daná hra poběží na vaší sestavě?

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Paul Saunders 1. 1. 2009 20:47

Ja bych vzal taky tu nvidii ale kdyz uz mam 4870 tak menit nebudu ^^
Paul Saunders
Killing Spree

Odeslat příspěvekod šmiky 23. 1. 2009 19:46

tak ja to du behem nekolika chvil koupit
Princ a princezna se vzali, usadili se na zámku a žili spolu šťastně a spokojeně až do své brutální smrti
šmiky
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esv88 29. 1. 2009 10:32

Zdravím,
pokud sem toto téma nepatří, prosím, přesuňte ho do správné sekce. A teď k věci.
Mám notebook Sony Vaio TZ31-XN, jedná se o velmi malý notebook, který má tuto konfiguraci:
Intel Core 2 Duo 1200Mhz, grafická karta Intel GMA 950, paměť 2GB RAM DDR2 533Mhz, HDD 120GB (4200 otáček za minutu).

Je mi samozřejmě jasné, že se jedná o přístroj určený zejména ke čtení dokumentů a prohlížení internetu, jehož výkon je přizpůsoben extrémně malým rozměrům a právě proto můj dotaz nesměřuje na nové hry.

Občas bych se rád odreagoval, a tak se chci zeptat, jaké hry by na tom měly běhat?
Je mi celkem jedno jak staré by byly, hlavně aby to nebylo něco příliš starého.
Přemýšlel jsem třeba o GTA: Vice City, Counter-Strike: Source, ty by šly?

Jaké další hry by mohly na tom fungovat? :?:

Díky
esv88
First Blood

Odeslat příspěvekod miso1999 8. 4. 2009 07:38

Gta vice city,san andreas ti pôjde aj CS source ďalej call of duty 1 aj s unifield offenzive aj call of duty 2 ti pôjde.
miso1999
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vodny 8. 4. 2009 08:39

S tím CS: Source si nejsem tak jistý. Určitě to spustíš, ale nějaká plynulost a kvalita to asi nebude. Z dalších her bych doporučil Return to Castle Wolfenstein, Red Orchestra, Quake 3 Arena a další střílečky staršího data (5 let dozadu).
Michal Bayerl / externí redaktor Doupě.cz
šéfredaktor FakeEverest.cz

NB Asus G51Jx - Intel i7 1.6-2.8Ghz, 6GB RAM DDR3 1333Mhz, GeForce 360M GTS 1GB GDDR5 VRAM, 500GB HDD 7.200RPM, Windows 7 64bit
Vodny
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimous 26. 8. 2009 16:35

Já měl na X3100 problém s COD2. Je to ale asi i tím, že to byl noťas C2D s Vistou a jen 1GB RAm. CS ka jsou na těch integrovaných celkem v pohodě.
mimous
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 27. 8. 2009 07:29

vzhledem k tomu ..ze na mojem pc rozjedu cokoli..ale stejne parim "jen" Quake Live (tzn online q3a) ...tak je to asi to nejlepsi co bych na takovem notebooku delal.....zabavi to na nekonecne mnozstvi hodin ...navic zadne kupovani...staci mit pripojeni k netu..a o zabavu postarano ...(znam uz dost lidi co takhle zijou v praci ..- i v pracovni dobu :D :D . .atd..na odreagovani ideal ..)
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 27. 8. 2009 10:18

tyhle gamesy v prohlížeči je dobrá věc, ale pořád nesmíš mít nějakej high low end komp, u mladý na tom jejich starším PC to bylo mizerný, ale to asi byla chyba disku, hrozně se jim zpomalil a vypadá to na disk, jede jak o závod a trvá to půl hodiny. A to maj 512 RAM, 3,0 GHz procák Intel a GF5200 FX 128 MB v AGP, což není nejhorší a na tohle by to mělo fungovat normálně. Stačí spustit nějakou instalaci 5 MB aplikace a seká se to jako prase :X
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 27. 8. 2009 20:34

quake sem 5 roku hral na pocitaci s 64 ram...
dalsi dva roky sem to hral na 256 ram... v obou pripadech 450 mhz procak ..

a v obou pripadech to jelo naprosto hratelne...

pak tri roky nic ..a az ted zas to hraju :D
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 27. 8. 2009 22:02

Jak říkám, když je blbej disk, trpí celá sestava :mrgreen:
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gamebuster 8. 10. 2009 15:09

Zdravím

nejsem si jistý jetli mi World of Warcraft bude v pořádku fungovat na Pc této specifikace
Procesor: :
INTEL Atom 230
Operační systém: :
Microsoft® Windows® WINDOWS VISTA BASIC 32-bit
Operační paměť: :
2048MB DDR2
Základní deska: :
MB INTEL BLKD945GCLF/LITTLE FALLS/mini ITX
Grafická karta: :
Intel® Graphics Media Accelerator 950 až 256 MB
Pevný disk: :
Western Digital, 320GB, 7200 ot., SATA II
Opt. mechanika: :
Mutliformátová DVDRW 20×
Zvuková karta: :
Zvuk 2.1 Level Audio

Toto je požadovaná konfigurace:
Operační systém: Windows 98, 2000, ME, XP / Mac
Procesor: 800 MHz
Operační pamět: 256 MB RAM
Grafická karta: 3D grafická karta se 32 MB
Mechanika: CD

Nejsem si jitý zejména Grafikou a verzí Windows jinak si myslím,že by to nemě být problém ;-]
Díky :-]
Gamebuster
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 8. 10. 2009 16:11

Bude. Proč by neměl ? Je to velice stará hra. Možná že novější datadisky s lepší grafikou mohou mít problémy ale původní hra by imho měla běhat v pořádku...

Že v seznamu her nejsou visty nic neznamená, ještě v době vydání nebyly na trhu,proto tam nejsou...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gamebuster 8. 10. 2009 16:20

Díky PC :tleskani
Gamebuster
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 10. 2009 17:47

Nebude... Ne tak, aby to bylo na seriozní hraní... Různí lidé tvrdí různé věci, ale obvykle je to něco v tom smyslu, že na nejnižší detaily se to dá, ale raidy a takový věci jsou nehratelné.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 8. 11. 2009 15:10

Grafika a procesor absolutne nedostacuji, hra ma nyni vic jak dvojnasobne pozadavky oproti roku kdy vysla.
Respektive na teto sestave to rozjedes, ale bude to trhne i ve startovacich lokacich, nicmene pojede to. Pokud se ale dostanes nekam "dal", treba hned do prvniho mesta, jsi vyrizeny. ;-)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků