Jak zjistit, jestli vám daná hra poběží na vaší sestavě?

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod includes 24. 3. 2006 00:04

Bojíte se,jestli vám nějaká hra poběží na vašem PC? Zkuste si testík na této stránce: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Najděte si v seznamu danou hru a dejte RUN, chvíli to bude něco stahovat a pak to napíše verdikt, ukáže to, kolik hra chce např. RAMky a ukáže to kolik máte vy...atd...

Takže, zkuste si to :wink:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 24. 3. 2006 14:35

To je super věc,ale doma nemám net a tohle je pracovní komp,na kterém se nepaří :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 24. 3. 2006 14:45

Je to super na zjištění co daná hra přibližně požaduje, ale né vše co to vysype je pravda, jde o že spousta her vám může jet perfektně, avšak podle požadavků na hru jež jsou v databázi uvedeny, vám to vyhodí že nesplňujete ani minimální požadavky. Např. u mě jede CoD2 na 70fps (+-10 v závislosti na počtu postav), ale podle jimi uvedených požadavků mám slabou grafickou kartu a proto mi hra nepoběží. Takže to berte spíše jako přibližné požadavky, než jako směrodatné vyhodnocení situace. Nadruhou stranu je spousta hráčů co ani netuší na čemže vlastně paří a tak mají jedinečnou šanci to zjistit 8) .
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 3. 2006 15:41

No já jsem si taky myslel že vám to ukáže FPS jak vám to pojede...je to to stejné jako když se podíváte jaké ta hra má minimální požadavky a srovnáte to se svými...na to žádný program nepotřebuji..je to hloupost
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 24. 3. 2006 15:46

Já minimální konfiguraci beru s (hodně velkou) rezervou už od dob když jsem zjistil že Doom 3 chce min. 1.5 Ghz procesor a já mám 1.3... To stejný s Fearem, HL2 atd...
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 24. 3. 2006 21:07

No je to zajimave,ale v realite se to ani nemusi blizit.. Protoze zalezi na sestave, jakou mate desku jak rychly pameti (a kolik) a procesor, jak pomaly disk apod.. A tech komponent je strasne moc a tech kombinaci co muze byt tak tenhle test to nemuze nikdy zcela spravne pokryt..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 24. 3. 2006 21:11

Zupa, dle toho testu bych B&W2 ani nespustil, přitom to valim na 1024*768, neco na high, neco na medium
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 24. 3. 2006 21:52

Podle toho testu bych F.E.A.R. taky neměl ani spustit a ono ouha, medium textury, max special effects a ještě něco...
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 26. 3. 2006 23:01

Je to jen přibližné! Samozřejmě že to třeba pustíš,ale nebude to vypadat hezky :mrgreen:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 3. 2006 23:08

Zbytečnost...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 26. 3. 2006 23:10

Co? Ta www? Ale řekl bych spíš zajímavost :wink:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 3. 2006 23:30

includes píše:Co? Ta www? Ale řekl bych spíš zajímavost :wink: /quote]

Asi tak :wink:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 26. 3. 2006 23:51

Tak proč si namítal : "Zbytečnost" ?
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 3. 2006 23:56

No je to zajímavé, ale zbytečné :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 27. 3. 2006 05:24

includes píše:Je to jen přibližné! Samozřejmě že to třeba pustíš,ale nebude to vypadat hezky :mrgreen:r/quote]
Nn, na můj počítač to vypadá hezky až až. Všechno se hezky leskne, odlítávaj kusy zdi...
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků