Jak zjistit, jestli vám daná hra poběží na vaší sestavě?

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 1. 12. 2008 15:13

Kde zjistím,jak je na tom s výkonem integrovaná intelácká karta 82945G Express Chipset Familly? Trošku jsem googlil,ale nemám moc čas hledat.Poradíte někdo?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 1. 12. 2008 16:58

Je na tom velmi spatne. Dela to neco kolem 400b. v 3DM05, coz je cca ctvrtina vykonu Radeonu 9600XT. To je asi desetina vykonu tvoji karty.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 12. 2008 12:20

Díky moc.
Teď to bude asi lamerský dotaz,ale kolik to může mít paměti? Jde o to,že k tomu kompu nemůžu,ale mám tam doporučit nějaké hry.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 2. 12. 2008 12:59

Pamet je sdilena s tou operacni, a muze byt vetsinou od 16 do 64MB - tedy u 945. U novejsich integrovanych grafik to muze byt vice.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 12. 2008 13:20

Aha,díky moc,to jsem potřeboval vědět.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šmiky 16. 12. 2008 22:45

Ahoj,sem lambič a chtel bych vedet proc se mi na my sestave seka skoro kazda hra novejsi nez 4roky. sestava zde:zakladovka: MSI p965 Neo 2,Procák:intel pentium Dual core E2200-2,2 ghz 1 mb L2 cache 800Mhz FSB,grafika:Asus Nvidia GeForce 8500GT silent 512MB,RAM:2GB od A-data
moh by mi nekdo plz rict jakto ku*** ze na tom nerozjedu ani piškvorky na nejnižši rozlišení??????HELP
Princ a princezna se vzali, usadili se na zámku a žili spolu šťastně a spokojeně až do své brutální smrti
šmiky
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šmiky 16. 12. 2008 22:54

plz plz plz pomoct!!!!!help me§!!!!!ooouh god!!!death is coming!!!!jestli nezaparim gta 4 aniz by to vypadalo jako prezentace v powerpointu tak chcípnu....tak mi prosim nekdo poradte:(
Princ a princezna se vzali, usadili se na zámku a žili spolu šťastně a spokojeně až do své brutální smrti
šmiky
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 16. 12. 2008 23:00

tak co viem tak gta4 je velmi narocna hra na hardware ... a tvoj hardware nepatri k tomu najvykonnejsiemu momentalne ... 8500 je slaba, procak je lowend, 2 gb ramky je take minimum... problem moze byt taktiez v ovladacoch na grafiku ... otazne je, ake hry ti na tom nejdu a ako nejdu ... ak pustas hry ako crysis, gta4 a pod. tak sa necuduj ze to trocha cuka na tvojej zostave ... ak mas ale problemy aj so 4 rokmi starymi hrami, a nielen s niektorymi, ale so vsetkymi, tak naozaj bude niekde vaznejsi problem... :hm taktiez je dolezite na ake detaily a rozlisenie to pustas? ... taktiez mozes mat zapraseny komp vselijakym svinstvom... :-)
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 17. 12. 2008 06:36

2šmiky:Nezkoušel jsi nové ovladače?Vyčistit registry?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 17. 12. 2008 11:48

šmiky: GTA na tom nejspíš hratelně nerozjedeš, ale ostatní hry by měly jít slušně. Nemáš zasviněnej systém? Já bych to projel spybotem, ad-awarem, vyčistil registry ccleanerem, potom defragmentoval disk, popřípadě zkusil nový ovladače grafárny...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 17. 12. 2008 13:30

8500GT ultra slaba sunka kterou opravdu v dnesnich rozlisenich zlikfiduje i takovy Doom3 nebo Far Cry.
CPU je na dnesni hry zcela na minimu. relativne slusne jeste bude stihat vse krome GTA4. Tam s timhle procakem neni sance hybat se nad 20fps.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 17. 12. 2008 15:48

GTA IV na tvoji sestavě asi nebude moc hratelná protože vše je na hraně... Procesor, paměť i grafika. ČISTĚ TEORETICKY by si mohl spustit lecos na medium kvůli tom že hra bude detekovat 512MB na palubě GK ale není to vůbec jisté... Je to pouze teorie daná logikou:

256MB-low
512MB-medium
896MB-high
1GB+ very high
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 17. 12. 2008 15:58

Já třeba hraju GTA 4 normálně na AMD X2 2,2GHz, ale ta 8500GT je fakt strašný šrot
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 17. 12. 2008 16:19

No jo ale ty máš lepší kartu...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šmiky 18. 12. 2008 14:44

nn,neslo mi na tom nic uz od doby co sem to postavil,zasvinenej nebude a hry se mi sekaj i na stredni grafiku:treba hitman blood&money mi de jakz takz se sekanim na stredni grafiku, na vysokou to vypada jak prezentace fotek
Naposledy upravil šmiky dne 18. 12. 2008 15:30, celkově upraveno 1
Princ a princezna se vzali, usadili se na zámku a žili spolu šťastně a spokojeně až do své brutální smrti
šmiky
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků