TV vs Monitor

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 12. 2016 00:28

Já nechci nic. Ani nic nepotřebuju. Jen tak blbnu.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Extremez 19. 12. 2016 09:28

Tak jsem ho vzal a je fajn :D nejlepší jsou na něm gamesy.. člověk má hned větší pozorovací úhel..
Extremez
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 19. 12. 2016 18:17

To je nejake levne...
Ale asi bych do toho nesel. Na nektere hry mozna ok, na filmy mozna ok, ale na serialy a takove to domaci zvy... pouzivani uz je to celkem k nicemu. A 25" mi prijde v tomto pomeru taky docela malo. Ale tak hlavne, ze je cerstvy majitel spokojen ;-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Extremez 20. 12. 2016 09:38

Filmy super, seriály super, hry super.. já si nemůžu stěžovat.. ona ta 25" úplně stačí, hlavně na práci je to dobrý, že si hodím dvě okna vedle sebe.. v plné velikosti
Extremez
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 12. 2016 11:23

25" možná stačí tobě, ale jinak je to malinký. Na ten poměr je 25" nesmysl. Ale pokud jsi přecházel z 19", tak je to asi fajn. 1280 asi nebude plná velikost :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 12. 2016 23:31

Tak 2 okna vedle sebe se dají v pohodě provozovat snad na všem od poměru 16:10 a víc, ne?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 21. 12. 2016 10:50

Monitor je to pěkný, hlavně 21:9 musí být úžasné, jenže bych nedokázal mít něco, co není 3D. Takže hraju na TV a na hraní to taky úplně ok.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod juliusIV 21. 12. 2016 11:46

Mě příjde, že 1280 úplně stačí na jedno okno. _DAVE_ ty hraješ hry ve 3D? Tahle novinka se ke mě ještě nedostala.
juliusIV
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 12. 2016 12:16

To ti přijde dost divně. Blokuju reklamy na webech roky a přesto se většina webů do 1280 nevejde celá. S reklamou vůbec nevím, jak dnes weby vypadají. Dlouhodobě používám na práci 2560x1440 kolem 30", takže mi to problém nedělá. Ale říct, že to úplně stačí? To asi ne.

Určitě, telka je na hraní ideální. Hlavně pomalý displej a velký input lag :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod juliusIV 21. 12. 2016 12:31

Tenhle monitor co si koupil má mít mod, kterej softwarově ti tu obrazovku rozdělí buď na 2, 3 nebo 4 části. Takže by to mělo bejt, že každou část ti to určí jako samostatnej monitor. Takže to nebude, jak když já si na normálním monitoru přetáhnu jedno okno prohlížeče na jednu stranu a druhý na druhou a ono se mi to zmenší. Tohle by se ti mělo přizpůsobit tý velikosti.
juliusIV
First Blood

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 21. 12. 2016 16:06

juliusIV - Ano hraju a není to novinka, je to už spíše mrtvá technologie :) Můžu tě ale ujistit, že třetí rozměr dá hře opravdu nový rozměr.

tdjohn - Nehraju hry typu CS nebo cokoli multiplayerového, takže rychlost panelu je zcela ok. Samo nutno aktivovat "herní" režim. Na TV přeci hraje celý konzolový svět a jde.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 12. 2016 16:19

Jestli to nebude tím, že konzolový svět začínal na CRT, která má jak nulovou odezvu, tak obvykle i lag. Nemůžou za to, že pak přišla polofunkční technologie :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 21. 12. 2016 17:53

Evidentně s tím dokáže celý svět docela normálně žít
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 12. 2016 22:46

juliusIV píše:ty hraješ hry ve 3D? Tahle novinka se ke mě ještě nedostala.
To je smutný po 8 letech na trhu :-D ...nic proti, jen si tě dobírám.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod juliusIV 22. 12. 2016 08:23

Ne fakt jsem nikdy neslyšel, že by někdo hrál ve 3D. Co na tom hraješ za hry? :-)
juliusIV
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků