XBOX ONE OVLADAC EX6-00002 - bude fungovat ve WINDOWS 7?

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod pikopilot 25. 4. 2016 16:01

Zdravim,

se synem hrajeme na klavesnici LEGO Harry Potter (desktop W7). Uvazuji, ze poridim XBOX ONE OVLADAC pac se u ty klavesnice dost mackame. V e-schopech jsou ruzne verze. Libi se mi verze po revizi s 3.5 jackem, oznaceni EX6-00002. Napriklad zde: https://www.mall.cz/prislusenstvi-xbox-one/microsoft-xbox-one-gamepad-langley?utm_source=heureka.cz&utm_medium=cse&utm_campaign=EG&utm_content=prislusenstvi-xbox-one&utm_term=810554

Dotaz: Tato verze nema kabel na propojeni s PC. Chtel bych se zeptat, jestli nekdo mate zkusenosti s propojenim s PC s neorigalnim kabelem. Dale bych si chtel potvrdit, zda ma tato verze nabijeni pres 2xAA baterie ... v kazdem e-shopu to pisou jinak ...

Predem diky za odpovedi.
pikopilot
First Blood

Odeslat příspěvekod pikopilot 12. 7. 2016 12:00

Takze zakoupeno, nabijeni je pres 2xAA a bez problemu funguje i pod W7.
pikopilot
First Blood

Odeslat příspěvekod dj.mirRa 14. 7. 2016 07:41

Máte možnost porovnat s X360 gamepady? Přemýšlím o upgradu z nich.
dj.mirRa
First Blood

Odeslat příspěvekod flash789 22. 7. 2016 00:51

X360 gamepad ma s win7 urcite vetsi kompaktibilitu, bezproblemove na nem funguji vsechny hry co ho podporuji bez jakychkoliv pridavnych ovladacu ktere se musi doinstalovat zvlast.
S XONE gamepadem na Win 7 mam spis spatne zkusenosti, ten co jsem mel doma vyzadoval specialni ovladace a az pak zacal fungovat, a spatne. U plno her nesli vibrace, nektere hry nechutne zpomalovali a nektere nesli ovladat vubec. Zkousel jsem cca 15 her a skutecne korektne bezeli asi tri. Mam dojem ze v nektere z aktualizaci pro win 7 je jiz ovladac pro XONE gamepad zahrnut, takze neni treba nic instalovat, ale ta kompaktibilita s hrama je mizerna. Rozhodne doporucuju zustat u X360 gamepadu pokud se jedna o win 7.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků