Grafika SAPPHIRE HD 6770 1GB DDR5

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod home.virus 13. 5. 2012 20:44

Dobrý den ve spolek...Vlastním starší počítač,na socketu 775 ... Mám PC skříň menších rozměrů a defakto ještě na ležato...Nynější grafická karta ATI HD 4870 se díky této skříňy špatně odvětrává,s neoriginálním chladičem (originál sem musel vymněnit kvůli hluku,jelikož PC je v obyváku a jako zobrazovací zařízení používám Plazmu ) ... V klidu mám teploty kolem 65 stupňů,a vzátěži kolem 100 ale víc to stejně nejde,pak zamrzne obraz,a systém spadne ... Zkoušel jsem různé metody odvětrávání za použití větráčků,ale akorát jsem docílyl hluku,který se stal nevyhovující ... Má otázka zní,zakoupil jsem grafiku (Aukro.cz) SAPPHIRE HD 6770 1GB DDR5 (ač má jen 128bit sběrnici a nynější má 256bit) která cenově ušla,tak jestli si pomůžu od extrémních teplot a výkon zůstane tak nějak stejný???
Předem děkuji za případné komenty...
home.virus
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 13. 5. 2012 21:06

Když už jsi ji koupil, tak se ptáš trochu pozdě, ne?:)

Jinak seš si jistej, že je to teplotama? Tyhle atiny by měly 100 stupňů ustát, moje HD3850 na tom není v zátěži o nic líp a nic mi nezamrzává.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 5. 2012 21:08

Zase ale 4870 topily fakt hodně, takže bych tomu věřil, že v malé bedně není šance.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 13. 5. 2012 21:25

4870 není do HTPC vůbec dobrá volba. 6770 žere každopádně citelně méně, takže zkus..
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod home.virus 13. 5. 2012 21:51

A jak to vidíte ohledně výkonu? Bude srovnatelnej?

-- 13. 5. 2012 22:58 --

USER47 píše:Když už jsi ji koupil, tak se ptáš trochu pozdě, ne?:)

Jinak seš si jistej, že je to teplotama? Tyhle atiny by měly 100 stupňů ustát, moje HD3850 na tom není v zátěži o nic líp a nic mi nezamrzává.


Ano,ptám se pozdě,ale vždycky je pak možné kartu prodat a zkoušet dál....Pro mně to nákupem 6770 není konečné rozhodnutí...Spíš hledám,jako kůl v plotě co bude za ty "peníze" uspokojivé ... ;-)
home.virus
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 13. 5. 2012 21:59

Výkonem jsou si podobné.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků