hry na cesty a chatu.

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod kotiki 27. 9. 2011 16:16

ahoj. Chtěl jsem se s vám odborníky pobavit co je nejlepší a dobře přenositelná konzole, mobil atd. přemýšlel jsem o PSP ale nechci za hry platit tak přehnané částky, pak o SE xperii play ale nevím jak to bude s komfortem a herními možnostmi. limit mám 10 000. Budu rád za jakýkoli příspěvek, děkuji
kotiki
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 9. 2011 17:12

Pokud nemas prehnanou potrebu hrat nejnovejsi hry, tak za 10k sezenes solidni netbook na kterem v pohode prehrajes hry cca 5 let stary. Plus poslouzi jako prehravac filmu.
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 27. 9. 2011 17:59

Pod 3K sezenes PSP 3004 a k tomu mas celou skalu titulu z kolekce PSP Essentials za cca. 150-250Kc za hru. To neni vubec spatne, jsou tam dobre kousky.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod kotiki 27. 9. 2011 18:31

ne netbook nechci, mám doma totiž parádní počítač... Jde mi spíš o hraní na chatě a na cestách. Co jsem koukal na eny u PSp není to vůbec zlé a líbí se mi i PSP Go. Dá se na těchto modelech chodit na net nebo přehrávat filmy a hudbu?
kotiki
First Blood

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 28. 9. 2011 11:46

Dá, jenom pozor - PSP go nemá UMD mechaniku, hry se na něj dají pouze stahovat a na PSN (online obchod) nejsou všechny, co existují na UMD. Na druhou stranu, má v sobě 16 GB paměti, k obyčejnému PSP je třeba dokoupit větší paměťovou kartu. I tak bych pro hraní spíš doporučil koupit PSP klasické.

Na internet se dá dostat jen přes Wi-Fi, 3G to nemá. To až chystaný nástupce, PS Vita (venku bude někdy po začátku roku 2012).

Hudební formáty PSP zvládá: ATRAC3 plus, AAC, WMA a MP3
Videa: MPEG-4 (H.264/AVC)
Karel Kališ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 9. 2011 17:21

Nedá se použít mobil jako modem a jet net přes BT?
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod srato 14. 11. 2011 20:14

mam sice i PSP, ale musim potvrdit, ze na cesty pouzivam vyse zmineny netbook se starymi RPGcky ktere mne utekly (a ze jich je). S vydrzi jsem na tom mozna jeste o trochu lepe (nez PSP) a vyber her je nesrovnatelny (Might & Magic I-VI z GoGu rulezzz)
srato
Killing Spree