Volant

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 3. 2012 13:59

Tím chceš říct, že se to bude zhoršovat?

Ona ta páčka zmáčknout jde, ale musí se máčknout hodně, což je při zběsilém točení volantem docela problém. Navíc vždycky reagovala v pořádku, ještě před dvouma dnama jsem hrál a bylo to OK. A teď to nasadím a najednou si všímám, že mám furt nějak nízký otáčky. No a přišel jsem na to, že to nepodřazuje.

Nicméně je furt lepší mít volant, kde nefunguje jedna páčka (a hrát s automatem, což by byl tedy vopruz) nebo nemít volant vůbec, protože ho otevřu a vysype se na mě halda pružinek a koleček...

No...co tak koukám na nové volanty, tak jsou to samý Geniusy nebo pak až samý drahý. Logitech už nedělá? Jaký byste doporučili z kategorie těch levnějších? Při přechodu z tohohle by pro mě měl být i ten nejhorší zásadním zlepšením.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 3. 2012 14:32

Jsem myslel, že na něm hrát nechceš, když blbne páčka :) Podle mě bude vymačkanej spínač pod páčkou - občas se to stává na myších. Ale těžko říct, jestli s tím vůbec dokážeš něco udělat (třeba ho vyměnit - stojí pár korun).

Logitech pořád dělá, ale jen GT a G27. Pak jsou ještě levnější od Thrustmastera, třeba tenhle: http://www.czc.cz/thrustmaster-rallye-g ... r6r48vl026
Zbytek by byly asi vyhozený prachy...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 3. 2012 19:05

Mě stejně ale facinuje, jak to přišlo najednou. Tak tam budou nějaký plíšky a stiskem se udělá kontakt, ne? Třeba by to šlo vevnitř jenom nějak ohnout, aby to reagovalo citlivěji. Jinak díky za tip, ale 1800 do volantu vážně nedám :-)

Uvědom si, že mám Logitech Wingman Formula GP. Jak jeden člověk vtipně řekl, to není volant, to je joystick. Ale mně to stačí, nehraju žádný simulace, navíc co tak čtu, s těmi "dobrými" volanty mívají lidé problémy. Nefungují vibrace, nefunguje FF...tenhle volant funguje ve všech hrách, každá ho najde a nikdy není problém. A vibrace a ani FF nemá :-D

-- 10. 3. 2012 19:22 --

Tak se zdá, že jsem to opravil. Foukal jsem do toho, jak jen jsem mohl a vypadá to funkční. Asi se tam naprášilo.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 3. 2012 14:36

Kamarád nepoužívá tenhle volant http://pocitace.obchudek.cz/pc-komponen ... -s18710647
Nikde se o něm nedá nic dočíst, ale to bude pěknej šmejdík. No uvidím, možná bych ho za dobrou cenu vzal.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod beat 19. 3. 2012 17:44

Sasakr píše:A vibrace a ani FF nemá :-D
EDIT: Spletl jsem se. Existují dvě verze - s FF a bez FF. Sorry..
Naposledy upravil beat dne 19. 3. 2012 19:35, celkově upraveno 1
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 3. 2012 19:25

Co je na tom?
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Předchozí stránka