Volant

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 5. 2011 12:29

tdjohn: Ten joystick? To nevím, neměl jsem ho...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 5. 2011 12:32

Levnější = horší. Dostaneš jen to, co zaplatíš. Neexistuje nic jako levná kvalita.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod hansmol 28. 5. 2011 12:33

WaW tak toto se mi moc líbí, vypadá to http://www.youtube.com/watch?v=z0KNV6jgorc s tímhle volantem moc dobře, ten by za to stál.. jen bych měl obavy trochu o vnitřní mechanismus aby to vydržel.. :(
hansmol
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 5. 2011 12:34

SCobra píše:tdjohn: Ten joystick? To nevím, neměl jsem ho...

To já také ne. Na CD Windows 95 (možná 98) bylo video, jak na tom hrajou a vypadalo to dost úžasně na tu dobu. Možná pak vydali ještě další. Tenhle jsem si ale zapamatoval :D
Naposledy upravil tdjohn dne 28. 5. 2011 12:34, celkově upraveno 1
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod hansmol 28. 5. 2011 12:34

tdjohn píše:Levnější = horší. Dostaneš jen to, co zaplatíš. Neexistuje nic jako levná kvalita.

Já vím.. Ale taky to beru furt jen tak, že je to kus plastu vylisovanýho s vnitřnostma. Ale toto se asi opravdu vyplatí..
hansmol
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 5. 2011 12:36

Právě ty vnitřnosti dělají kvalitní volant. Optické snímače a kvalitní motory nejsou levné, ale pro volant zásadní. Až ti přestane přesně fungovat volant a pedály se budou chovat podle sebe, tak stejně budeš shánět nový volant.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod hansmol 28. 5. 2011 12:38

To není moc povzbudivé, neustálé financování nových volantů, to to nevydrží?
hansmol
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 5. 2011 12:40

Jak by mohlo, když to stojí tak málo? Své zákazníky si to najde, ale není to pro lidi, kteří chtějí jezdit pravidelně.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 5. 2011 12:49

Dva roky by to vydržet mělo. Jen nesmíš strhnout kolečka, jinak ti to nevyreklamují...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod hansmol 28. 5. 2011 12:49

Ten FF je elektronický u toho TM ?

-- 28. 5. 2011 13:52 --

Kolečka?
hansmol
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 5. 2011 12:53

Jde spíše o snímače. Pokud jsou analogové a málo kvalitní, tak ti časem budou fungovat nepřesně a u PS2 to nenakalibruješ. U PC je to o něco lepší. Jestli ho nějak někde utrhneš, je věc další.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 5. 2011 12:54

U toho levnějšího je zpětná vazba asi mechanická...

No, když s ním nebude zacházet slušně, utrhneš zuby :-)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod hansmol 28. 5. 2011 13:02

2tdjohn: Oukej, ten TrustM. je stejně jen na PC/PS3..
2scobra: zajímalo mě to u toho ThrustMasteru (nevím co máš na mysli toho levnějšího :)) jo ozubení koleček, tak to jo
hansmol
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 5. 2011 14:13

Dával jsem ti odkaz na dva Thrustmastery... Ten první má mechanickou FF... Ten druhý asi elektronickou.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod hansmol 28. 5. 2011 15:05

Aha, tak to se omlouvám, zapomněl jsem že to první s logem Ferrari byl taky TM..
hansmol
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka