Volant

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 3. 2012 13:59

Tím chceš říct, že se to bude zhoršovat?

Ona ta páčka zmáčknout jde, ale musí se máčknout hodně, což je při zběsilém točení volantem docela problém. Navíc vždycky reagovala v pořádku, ještě před dvouma dnama jsem hrál a bylo to OK. A teď to nasadím a najednou si všímám, že mám furt nějak nízký otáčky. No a přišel jsem na to, že to nepodřazuje.

Nicméně je furt lepší mít volant, kde nefunguje jedna páčka (a hrát s automatem, což by byl tedy vopruz) nebo nemít volant vůbec, protože ho otevřu a vysype se na mě halda pružinek a koleček...

No...co tak koukám na nové volanty, tak jsou to samý Geniusy nebo pak až samý drahý. Logitech už nedělá? Jaký byste doporučili z kategorie těch levnějších? Při přechodu z tohohle by pro mě měl být i ten nejhorší zásadním zlepšením.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 3. 2012 14:32

Jsem myslel, že na něm hrát nechceš, když blbne páčka :) Podle mě bude vymačkanej spínač pod páčkou - občas se to stává na myších. Ale těžko říct, jestli s tím vůbec dokážeš něco udělat (třeba ho vyměnit - stojí pár korun).

Logitech pořád dělá, ale jen GT a G27. Pak jsou ještě levnější od Thrustmastera, třeba tenhle: http://www.czc.cz/thrustmaster-rallye-g ... r6r48vl026
Zbytek by byly asi vyhozený prachy...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 3. 2012 19:05

Mě stejně ale facinuje, jak to přišlo najednou. Tak tam budou nějaký plíšky a stiskem se udělá kontakt, ne? Třeba by to šlo vevnitř jenom nějak ohnout, aby to reagovalo citlivěji. Jinak díky za tip, ale 1800 do volantu vážně nedám :-)

Uvědom si, že mám Logitech Wingman Formula GP. Jak jeden člověk vtipně řekl, to není volant, to je joystick. Ale mně to stačí, nehraju žádný simulace, navíc co tak čtu, s těmi "dobrými" volanty mívají lidé problémy. Nefungují vibrace, nefunguje FF...tenhle volant funguje ve všech hrách, každá ho najde a nikdy není problém. A vibrace a ani FF nemá :-D

-- 10. 3. 2012 19:22 --

Tak se zdá, že jsem to opravil. Foukal jsem do toho, jak jen jsem mohl a vypadá to funkční. Asi se tam naprášilo.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 3. 2012 14:36

Kamarád nepoužívá tenhle volant http://pocitace.obchudek.cz/pc-komponen ... -s18710647
Nikde se o něm nedá nic dočíst, ale to bude pěknej šmejdík. No uvidím, možná bych ho za dobrou cenu vzal.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 19. 3. 2012 17:44

Sasakr píše:A vibrace a ani FF nemá :-D
EDIT: Spletl jsem se. Existují dvě verze - s FF a bez FF. Sorry..
Naposledy upravil beat dne 19. 3. 2012 19:35, celkově upraveno 1
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 3. 2012 19:25

Co je na tom?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků