Jakou Grafickou kartu na GTA 4 ??

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sazík 24. 6. 2010 20:18

Dobrý den , už sem to tady jednou psal ale chtel bych vice nazoru , jakou si mám pořídit graf. kartu na to abych mohl hrát GTA 4 které má tyhle požadavky ??? dík , jo ještě at je samosdřejmě grafika za co nejmín peněz :-) děkuju


MINIMÁLNA KONFIGURÁCIA
OS Windows Vista - SP1 alebo Windows XP so SP3, Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 Ghz or AMD Athlon X2 64 2.4 Ghz /
MB RAM: 1.5 GB, HDD priestor 16 GB, Grafická karta: nVidia 7900 256 MB alebo ATI X1900 256 MB

ODPORÚČANÁ KONFIGURÁCIA
OS Windows Vista - SP1 alebo Windows XP so SP3, Procesor: Intel Core 2 Quad 2.4 Ghz alebo AMD Phenom X3 2.1 Ghz /
MB RAM: 2 GB (Windows XP) / 2.5 GB (Windows Vista) HDD priestor: 18 GB Grafická karta: 512 MB nVidia 8800GT alebo 512 MB ATI 3870
Sazík
First Blood

Odeslat příspěvekod Weightlifter 24. 6. 2010 20:33

Napiš cenu do kolika to chceš.
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sazík 24. 6. 2010 20:34

No cena bude asi pro vás hodně divná ale sem student takže si nemůžu dovolit utrácet tak 2500-3000 :-(
Sazík
First Blood

Odeslat příspěvekod Weightlifter 24. 6. 2010 20:35

Já bych raději připlatil 500kč a vzal tuhle s tímhle už budeš mít výkonu dost ale taky zálží jaký máš procesor
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... archType=1
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sazík 24. 6. 2010 20:36

Procesor mám AMD athlon x2 něco kolem 3 gb.
Sazík
First Blood

Odeslat příspěvekod Weightlifter 24. 6. 2010 20:38

Asi myslíš 3GHz ne?
nebo potom ještě tuhle
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... archType=1
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sazík 24. 6. 2010 20:44

You Have: AMD Athlon(tm) Dual Core Processor 5400B
You Have: 2.68 GHz Performance Rated at: 4.288 GHz
ram -1,9
Sazík
First Blood

Odeslat příspěvekod Weightlifter 24. 6. 2010 20:49

Do té ceny co jsi dal tak ty co jsem psal
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 24. 6. 2010 21:13

Když už jsi to tu jednou psal tak proč to nepíše tam kde jsi to psal ? Správně by ti to tu měli modi locknout.

Jestli si chceš užít GTA IV je ta 5770 relativně výkonná grafika, počítej však s tím že na plné detaily chce hra minimálně 1GB VRAM na GPU ! Ideální je také čtyřjádrový procesor (kvůli fyzice atd...) a gamepad (Buď originální Xboxový anebo alternativa), samozřejmě je to individuální ale mně se na klávesnici a myši hra hrála hůře nežli na gamepadu. Připrav se také na to že poslední misi nemusíš vůbec dokončit protože je v ní bug který nedovoluje vytáhnout se do helikoptéry ! Buď dopadneš jako já a nějak se ti to povede (po experimentování s USB - PS-2 klávesnicí ) anebo taky ne...

Moje rada ? Kup si radši samostaně hratelný datadisk Episodes from Liberty City... Jinak technická podpora stojí za prd, psal jsem jim a dodnes mi neodpověděli... Rockstaři...

Samo, pokud se spokojíš se středními detaily bude ti stačit i těch 517MB VRAM. Otázka je jestli to slušně utáhne CPU, když jsem zkoušel vysoké detaily tak na default to brutálně klesalo (čtyřjádro 2.4GHz) po přetaktu šel výkon nahoru, nakonec jsem to tuším dohrál na kombinaci středních a vysokých detailů.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sazík 24. 6. 2010 21:19

Já se spokojim i s tim kdyz se mi to jenom rozjede klidně na minimální požadavky ... vis ?? prostě to na tom mým ruchadle nějak rozjet :-)

-- 24. 6. 2010 22:20 --

jo psal sem to pod tu grafiku ... a kdyz nekdo vidi jen zakladovku a grafiku tak ho nenapadne gta
Sazík
First Blood

Odeslat příspěvekod Weightlifter 24. 6. 2010 21:24

Ber buďto tu HD5750 nebo lépe HD5770
nebo ještě tuhle
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... archType=1
je starší ale nejvýkonnější
EDIT tady zrovna není ale kdyby byla
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sazík 24. 6. 2010 21:31

co je EDIT ??
Sazík
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 6. 2010 07:41

Edit je, že ten příspěvek editoval ;-)

Rozhodně by bylo nejlepší vzít nějakou gigovou kartu. A to buď GT2xx nebo HD57xx.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malignus 20. 9. 2010 17:23

Nebo 5850. :-P
Malignus
Killing Spree
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků