Nízké fps ve WoW ( 5-15)

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 5. 2010 19:54

No tak třeba když si někdo nastaví nejvyšší třídy AA, to je podle mě naprosto dokonalý příklad blbého nastavení...

Tidek: A jak se chovají jiné hry?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lama 123 29. 5. 2010 08:38

A co ovladace zakladni desky?? Ty mas take nove?
NTB: ThinkPad X201
PC: Cooler Master Stacker nVidia edition, Intel Xeon E5506 @3.6, 12Gb ram, Geforce 660+24"FHD+ G400s + G15
TEL: SG S6 + Razr V3i
Vozítko: Rapid Spaceback 1.2 Tsi
lama 123
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 29. 5. 2010 11:38

USER47 píše:
USER47 píše:Co třeba teploty? HD3870 je celkem topivá mrcha a uchladit to není žádnej med.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 29. 5. 2010 18:05

tiez by som povedal, ze sa ti prehrieva karta.
Player.
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 5. 2010 19:16

Přehřívající se karta nesnižuje FPS. Přehřívající se karta hází ve hrách artefakty, zamrzá buď jen obraz nebo zamrzne celé PC. K omezení výkonu dochází jen u notebooků.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 29. 5. 2010 19:21

Třeba se ta karta kvůli teplotám snaží trochu se podtaktovat, což by znamenalo úbytek fps.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 5. 2010 19:41

Desktopová? To se mi nezdá :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidek 29. 5. 2010 19:47

No každopádně v ostatních hrách se mě to zdá vpohodě.
AA mam vyplé nastavení v CCC mam na --> výkon a ano snažil sem se jí taktovat ale ted je na default , už vážně nevim :)
Tidek
First Blood

Odeslat příspěvekod Tidek 30. 5. 2010 14:18

Tedka mám například na bossovi 45fps ale když se začne něco dít tak mam třeba 40 38 40 a pak najednou 9 5 a pak zase z5 na 40-42 , prostě vpodstatě taky nehratelné s takovým kolísáním fps..
Tidek
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 5. 2010 14:42

Aha, to opravdu vypadá, jak kdyby se ta karta podtaktovávala. Zkus vypnout v biosu Cool & Quite a jiný inteligentní přetaktovávání.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 30. 5. 2010 15:02

Cool & Quite je pro procesor
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků