Výběr herního notebooku

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 2. 2010 18:16

Tomu se ještě říká notebook? Ale iMac ho trumfne.

Obrázek
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 4. 2. 2010 18:30

Já bych si sehnal Alienware nežli Asus... Třeba z Německa... Pokud ti nezáleží na penězích. Nebo to prej jde i z Ameriky. Anebo co takhle Dell XPS ?
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 5. 2. 2010 08:35

A nebo co tak vykrást banku a pak si vybrat to nejdražší na trhu?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 2. 2010 09:11

To by bylo ideální :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 1. 2. 2011 22:30

Co říkáte tomuhle? http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=84630 Za ty prachy mi přijde, že na hry je to skoro ideální. Akorát teda nevím, ale vzhledem k výkonu tam mohli dát třeba 1600×900.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 1. 2. 2011 22:45

Co všichni blbnou s herními notebooky ? Je to oxymoron, nic takového neexistuje, respektive ano-ale na jednu sezonu, herní PC má být upgradovatelé a ne že ho za rok můžete pomalu vyhodit protože výkon v levných noteboocích je nic moc... Spočítejte si někdy co dostanete za stejné peníze v desktopovém světě a přejde vás chuť cpát prachy do předražené blikající a téměř imobilní potvory se zkripleným výkonem desktopu...

Notebook má být lehký a snadno přenosný... Já bych si to MSIčko nekupoval...

To raději tohle: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=78163 Malé, od prestižní značky (respektive značek), stylové a stále vcelku nadupané když si vezmete že to je jen "11 strojek... V podstatě Alienware je na trhu herních počítačů co se týče velkých značek asi na nejvyšším místě,určitě je i dražší malosériová značka ale když herní mašinu tak od Alienwaru...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 1. 2. 2011 23:51

Všiml jsem si jedný věci. Ty napíšeš, že něco "má být", ale myslíš tím, že TY to tak chceš. No nic.

PC píše:Co všichni blbnou s herními notebooky ?

Nevím, jestli všichni, ale holt už jsem jednou notebook měl a jsem tím poznamenán a vcelku mě to zajímá.

PC píše:Je to oxymoron, nic takového neexistuje, respektive ano-ale na jednu sezonu, herní PC má být upgradovatelé a ne že ho za rok můžete pomalu vyhodit protože výkon v levných noteboocích je nic moc...

PC, máš alespoň letmou představu, jaký výkon to MSI má v kombinaci s tím rozlišením? Řekl bych, že ne, protože bys neřekl takovouhle blbost. Za prvé notebook nikdy nebude upgradovatelný, za druhé tenhle notebook rozhodně nezestárne za jednu sezónu, ten ti na solidní hraní bude stačit ještě hodně dlouho.

PC píše:Spočítejte si někdy co dostanete za stejné peníze v desktopovém světě a přejde vás chuť cpát prachy do předražené blikající a téměř imobilní potvory se zkripleným výkonem desktopu...

Vzhledem k tomu, že notes v sobě má systém a monitor, tak mi nepřijdou notebooky extra drahé proti stolním. Samozřejmě se vzrůstající cenou se rozdíl propadá. Navíc pochop, že notebooky se nevyrábí kvůli rozmarům ale proto, že je lidí potřebují. Ty s sebou klidně tahej skříň a buď uchvácen jejím výkonem, jiným možná bude stačit kompromis a přenosnost. Tříkilovou patnáctku bych rozhodně nenazval imobilním zařízením. Pravdou je, že je to tak na hranici, ale do batohu mezi knížky se to vejde (16:9) a nejsem křehká baba, aby mi 3 kila nepřekonatelně vadily.

PC píše:Notebook má být lehký a snadno přenosný... Já bych si to MSIčko nekupoval...

To raději tohle: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=78163 Malé, od prestižní značky (respektive značek), stylové a stále vcelku nadupané když si vezmete že to je jen "11 strojek... V podstatě Alienware je na trhu herních počítačů co se týče velkých značek asi na nejvyšším místě,určitě je i dražší malosériová značka ale když herní mašinu tak od Alienwaru...

Zapomínáš ale na pár věcí. Tahle tvoje hračka je sice fajn, ale: málokdo řeší image tak jako ty, takže proč zrovna Alienware...
Za druhé tahle tvoje sranda je dražší a více než 2× slabší, přitom má stejné rozlišení displeje. A nic extra lehkýho to taky není.

Takže kdybych porovnával tyhle 2, rozhodně beru MSI. Ale samozřejmě záleží na požadavcích. Na tom Alienware mi třeba vadí to rozlišení, 1280×800 by slušelo víc.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 2. 2011 09:00

Sice nevím, kde pořád žiješ, Sasakře, ale za 24 tisíc budeš mít parádní desktop s šestijádrem (nebo výkonným čtyřjádrem) a GTX460, včetně monitoru, slušnější klávesnice i myši. A nebude to MSI... Zrovna tenhle notebook je totiž na MSI hodně předraženej (kromě toho budeš muset za 2000 dokoupit chladicí podložku).

Jestli chceš zase notebook, brácha se zrovna snaží zbavit MSIčka s dvoujádrem a 9800GT (nemobilní). Ještě bude rok v záruce, nepřenášel se, je ve vynikajícím stavu, s chladicí podložkou, myší a brašnou. Za 18 tisíc je to tvoje :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 2. 2011 10:24

Notebook s nemobilní 9800GT? To existuje? Jinak ale díky, nechci.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 2. 2011 10:31

Některé notebooky mají v sobě i nemobilní karty (pravděpodobně je rozdíl jen v taktech).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 2. 2011 11:01

Tak to jsem ještě neviděl. Viděl jsem notes se stolním CPU (konkrétně i7) ale grafikou teda ne. Baterie musí mít radost.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 2. 2011 11:06

S většinou dedikovaných výkonnějších grafik ti stejně vydrží baterka se štěstím hodinu a půl, takže...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 2. 2. 2011 13:48

MSI notebook nebrat, jsou to hrozné hnoje s hrozným servisem. 8-)

Dnes je hrozná módní vlna mít herní notebook, pokud člověk opravdu neustále necestuje, poradil bych se tomuhle "řešení" prostě vyhnout.

Výkon bude vždy jen průměrný, a to za ohromné peníze ve srovnání s desktopem. Mobilita pochybná (bez sítě téměř hrát nelze a jsou to cihly).
Rozšířitelnost nula. První rok to celkem chodí, druhý na medium a potom už minimum.

osobně si myslím že na mobilní hraní tak netbook s technologií FUSION, hodně vydrží, na menší hry je to ok. A ty větší bych raději nechal desktopu.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 2. 2011 13:56

To říkám už několik let, ale stejně nikdo neposlouchá :-) Protože přeci herní notebook za 15 tisíc je úplně úžasná koupě :-)

Servis není potřeba - notebook odejde těsně po záruce :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 2. 2. 2011 14:25

Jděte to vysvětlovat na http://notebooky-forum.notebook.cz/
Přeji hodně štěstí :mrgreen:
oneill_sx1
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků