HW Problém

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 8. 2009 20:56

Weight: Určitě na reklamaci...

PC: Ale dává...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Weightlifter 16. 8. 2009 21:40

No zdroj nevím protože v plné zátěži to jede úplně bez problémů
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 8. 2009 22:09

Pokud by to dělal zdroj, znamenalo by to, že nestačí, pravděpodobně dodávat dostatečný proud pro větev grafiky.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Weightlifter 16. 8. 2009 22:58

Problém je v tom, že to nemám jak vyzkoušet, ale myslím si že 700W Fortron Epsilon by na to měl stačit
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 8. 2009 11:33

To máš blbý :-) Tak to vezmi do servisu, zaplať jim a oni ti zjistí, čím to je...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Weightlifter 17. 8. 2009 11:43

Leda na desku zapojit 2xHD4870, jednu mám a druhou bych si půjčil od kámoše. Tohle by mělo žrát stejně, možná o něco málo více
Ale stejně sestava s 6GB RAM Ci7 a 4870x2 žere ani ne 500W v zátěži takže zdrojem to asi není
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 8. 2009 11:56

Říkal jsem "proud". To je celkem rozdíl... I kdyby měl zdroj kilowat, neznamená to, že dokáže dodávat do větví jakýkoliv proud. Musel bys zjistit, jaký proud potřebuje grafika a jaký dokáže dodávat zdroj na přídavné napájení.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Weightlifter 17. 8. 2009 12:11

Ještě tady mám 600W Chieftec tak to zkusím na něm
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 8. 2009 12:17

Zkus, ten by mohl být o třídu lepší... Fortrony taky už nejsou, co bývaly...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Weightlifter 17. 8. 2009 12:19

Vážně? A já bral Fortron v domění, že to jsou špičkové zdroje, no zkusím to a uvidím
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mrak 17. 8. 2009 12:21

Mě taky doporučují lidi fortron, že patří k těm lepším. Mám jen coolermaster xD
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 8. 2009 12:27

To je jen taková setrvačnost :-) Lidi si ještě nestihli všimnout, že na trhu jsou podstatně lepší zdroje a že se Fortrony dostaly někam k průměru. Rozhodně už nejsou špička, nicméně pořád vychází nejlíp v poměru cena/výkon, kde je dohání Seasonic. Nicméně na PCTuningu bude velký test zdrojů, tak uvidíme, jak na tom ve skutečnosti Fortrony jsou. Odhaduju to bohužel na ten průměr.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 17. 8. 2009 12:30

Už když jsem kupoval zdroj pro sebe, tak mi _Dave_ radil nebrat fortrony, ale seasonicy.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 8. 2009 12:39

Podle toho, jak klesaj ceny u Seasonicu, bych hádal, že se s ním stane to co s Fortronem - sníží cenu na úkor kvality...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Weightlifter 17. 8. 2009 12:39

No nevím ten Fortron stál docela dost, takže myslím že kvalitní bude
Jinak myslím, že HW problém by se mohl dát do "důležitých", tohle téma se bude v budoucnu určitě ještě hodit
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka