HW Problém

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 7. 2. 2011 09:48

mit Vase problemy, ja ted resim, jak sundat CPU z chladice :D
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 2. 2011 10:13

Zkus ho strčit do mrazáku :-) Nízká teplota mu neublíží a seškvařená pasta by mohla povolit.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 7. 2. 2011 10:35

SCobra: tak to me nenapadlo :)) chtel jsem na to jit mechanickou cestou (tedy primerenym nasilim)

a po vytazeni na to budu foukat ventilatorem, aby na tom nezacala kondenzovat vlhkost, ci co? :D
jinak neublizi to chladici?
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 2. 2011 10:53

Vlhkost ti nevadí ne? Samozřejmě to pak nesmíš hned naprat do PC... Jen by asi bylo vhodné sundat aktivní ventilátor a všechny plastové díly, protože v mrazu zkřehnou.

Používat násilí na něco, co budeš ještě potřebovat, asi není úplně vhodné :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 7. 2. 2011 13:09

a ono to nejde jednoducho odlepit od seba? skusal si to uz? podla mna by to ta teplovodiva pasta nemala nejako extra vehementne drzat, to nie je lepidlo :-))
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 2. 2011 13:14

Pravděpodobně tam nebyla teplovodivá pasta ale žvejkačka ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 7. 2. 2011 13:16

žuvačka? to je slang pre nieco, co nepoznam, alebo myslis take tie veci ako wrigleys, spearmint a juicy fruit? :-D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 2. 2011 13:19

To je taková teplovodivá hmota, jenže po nějaké době drží jako beton :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 7. 2. 2011 13:20

a nejake riedidlo, alebo alkohol? pripadne nejake ine rozpustadlo? :-)
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 2. 2011 13:23

Nevím, co by na to řekl procesor :-) Lepší ten mrazák...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 2. 2011 15:24

Jojo, hlavne Athlony a Semprony se rady lepili n chladici. To potom neslo ani sroubovakem. :D
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 2. 2011 15:28

Dřív to dělaly prakticky všechny procesory s boxovým chladičem, protože nikoho nenapadlo žvejkačku z toho seškrábnout a použít normální pastu (asi moc práce).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 7. 2. 2011 16:14

SCobra: ale tak nasili - na CPU je heatspreader a na chladici celkem masivni kus medi, takze trocha paceni by se asi snesla, bych to nesekal majzlikem nebo tak :))
ja to patlal pastou, ktera prisla s 3rd party chladicem v tube, pokud si dobre vzpominam - naopak s tou predplacanou jsem driv nikdy problem nemel

heatpipe ten mrazak doufam take vadit nebude
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 2. 2011 16:30

Heatpipe by snad vadit neměl, však uvnitř nic není ne? :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 7. 2. 2011 16:51

SCobra: je tam nejaka kapalina, pokud mi pamet slouzi
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků