HW Problém

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 8. 2009 08:06

Nám taky topení vyhazovalo hlavní jistič nepravidelně (byl trošku vypálenej). Asi záleží taky na vlhkosti vzduchu a teplotě...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 29. 8. 2009 07:51

...dnes sem zapl prodluzku...a az pak zdroj od pc ..a kupodivu se nic nevyhodilo...tak snad=)
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Weightlifter 8. 9. 2009 13:51

Já už nevím jestli WD neumí udělat externí disky nebo co. Vrátil se z reklamace WD my BOOK vyměnili mi ho za 1,5TB verzi STUDIO edition a jak sem dal kopírovat asi 150GB dat tak se to ničeho nic seklo a musel jsem restartovat PC, je to zformátované NTFS, takže už fakt nevím co s tím dál dělat
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 9. 2009 14:10

Jestli to není náhodou spíš Windowsy... Nebo USB řadičem...
Naposledy upravil SCobra dne 8. 9. 2009 14:12, celkově upraveno 1
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 8. 9. 2009 14:11

Nevím, ale to by snad dělalo i u jiných disků ne? A dělá to tak jen u toho externího. Já s windowsy nemám sebemenší problém, Vista je podle mě jeden z nejstabilnějších systémů a téměř nikdy se mi nestane, že by se mi sekl
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 9. 9. 2009 14:51

Vzal jsem si ponaučení, že externí WD disky už nikdy nechcu vidět, opravdu tohle už je na mě trošku moc.
Měl jsem to nějakou dobu zaplé (jedu přes eSATA) a disk se prostě zasekne a nehne s tím nic takže musím restartovat celé PC a doufat že se mi disk rozjede (někdy se ani nechce přes to eSATA rozjet), přes pomalé USB a FireWire to nechcu protože to je šnek. Takže externí WD disky nikomu nedoporučuji a měli by se stydět, protože tohle už je moc
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 9. 2009 11:46

Je sranda, že znám opravdu spoustu lidí, kteří WD používají, kámoš dokonce 8 najednou na booku, v práci jich máme taky dost a nikdy nikdo s žádným neměl problém. A třeba u nás jsou docela v zátěži....
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 10. 9. 2009 12:36

Já měl WD disk kdysi dávno, ještě 1.6 GB a vím, že tehdy jsem měl nejen já s Westernama celkem problémy, pak jsem přešel na Seagate - Barracuda a těch se držím dodnes hlavně kvůli nízkému hluku a spolehlivosti. Kámoš má 120 GB WD a to dělá randál jak cirkulárka.
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 9. 2009 12:41

My mluvíme o externích.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 10. 9. 2009 16:20

To já už externí disky WD nechcu ani vidět a jestli mi pošlou z reklamace zase nový tak už jim to otřískám o hlavu, protože už budu chtít vrátit peníze, to jsou největší šroty jaké si lze představit
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 9. 2009 17:03

Jestli je to diskem... Ještě pořád to může být řadičem nebo něčím na cestě k němu.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 10. 9. 2009 17:04

Weightlifter:Dáš obrázek na ten disk co se podělal?..najdeš přesně ten...?
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 10. 9. 2009 17:23

nevím čím to může být, ale na druhém PC mi to dělalo taky, prostě se s tím nezapne třeba počítač nebo když už se zapne tak se disk zobrazí třeba až po pěti minutách a když už jede tak se z ničeho nic sekne a už nejede vůbec. Zkoušel jsem to přes eSATA, USB i FireWire a všechno dělá to samé
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 13. 9. 2009 07:45

Stalo se vam nekdy ..ze po zapnuti PC se vam proste obrazovka nenacetla ? tzn ...trochu problikava na hranici viditelnosti...jako by proste nemohla zobrazit to uvodni nacitani systemu.....a bud se aktivuje az uz jde videt windows plocha...nebo neaktivuje.. ...

pri stisknuti tlacitka restartu (klidne sekundu po stisknuti tlacitka power) obrazovka krasne ukazuje to co ma od zacatku........

premyslim jesi to ma neco spolecnyho s tim, ze pc jede po zapnuti dve sekundy na prazdno a pak az se zapne.....asi to te obrazovce nedela obcas dobre...
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 9. 2009 09:16

Jo, to se mi stávalo taky... Nic neobvyklého... Ale co to způsobuje ti neřeknu.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků