HW Problém

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod lama 123 18. 1. 2012 12:36

Jestli jsou to ty přední USB co jsou součástí CASE tak je možné že vlivem stáří jsou opotřebované a dělají takové ptákoviny už jsem se s tím setkal řešení bylo vyměnit je ta destička s USB se dá sehnat a nebo vyměnit CASE. Nejdřív bych, ale zkusil jestli to nedělají žádné jiné
NTB: ThinkPad X201
PC: Cooler Master Stacker nVidia edition, Intel Xeon E5506 @3.6, 12Gb ram, Geforce 660+24"FHD+ G400s + G15
TEL: SG S6 + Razr V3i
Vozítko: Rapid Spaceback 1.2 Tsi
lama 123
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Thowt1 18. 1. 2012 22:22

no tak komp je relativne novy, leto 2010 kupovany, vlastnorucne poskladany :-)) a az doteraz bez problemov, ostatne usb bez problemov... ale je pravda, ze asi mesiac dozadu som musel preinstalovat windows, lebo mi nechcel nabehnut operacny system nijako... bezal som s dsikom do firmy, aby mi tam vyextrahovali z neho data (mam len jeden a ziadny iny komp doma a o windows.old som nevedel este...) a tam mi povedali, ze to kvoli disku, ze naslo dake chyby na nom... (win pri spustani nemohol najst nejaky subor...) takze sa mi to PC asi ku*vi pomaly, i ked funguje celkom ok zatial... ale uz mu neverim :-l
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 18. 1. 2012 22:44

Pokud jsou to přední USB a né ty, přímo na desce, je problém v nich. Jsou vedeny na drátech, zaletovány do tišťáku pochybné kvality atd..

Doporučím zakoupit USB hub, bodnout ho přímo do MB (zezadu) a vytáhnout vedle klavíru.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod lama 123 18. 1. 2012 22:58

No asi tak jak píše _DAVE_ tyhle USB nejsou moc kvalitní takže odchází celkem rychle jestli je používáš nějak častěji
NTB: ThinkPad X201
PC: Cooler Master Stacker nVidia edition, Intel Xeon E5506 @3.6, 12Gb ram, Geforce 660+24"FHD+ G400s + G15
TEL: SG S6 + Razr V3i
Vozítko: Rapid Spaceback 1.2 Tsi
lama 123
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Thowt1 19. 1. 2012 00:01

ano, je to ten predny a pouzivam - pouzival som ho tak normalne, nie moc casto... ale sak zaobidem sa bez neho, ja som chcel len vediet, ze ci to nie je nahodou nejaka predzvest vybuchnutia celeho PC alebo take daco :-))
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1

Předchozí stránka