Poradte hry na notebook

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod srato 18. 11. 2008 17:06

Musim opet sluzebne na delsi dobu odjet a na PC uz vubec nehraju a tak bych potreboval poradit hry ktere spustim v hratelne kvalite na svem notebooku - Gf 7300, 2GB RAM, Visty. Muj oblibeny zanr jsou RPG, adventury a snad i strategie :) Myslel jsem ze dlouhe chvile zazenu Morrowindem, ale ten se mne bohuzel na mem notasu nepodarilo rozbehnout a tak spoleham na vase rady
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pilf4r 18. 11. 2008 17:27

Hellgate London, Command&Conquer 3 TES : Oblivion.... Takovejch her je. Bohužel nevim jestli všechny pojedou na Vistách. :hm
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 18. 11. 2008 17:42

a to je prave to co mne zajima. Oblivion jsem na tom notasu hral a dohral (nutno poznamenat ze hratelnost byla kvuli "vykonosti" HW na hranici snesitelnosti). Vim, ze to je tezke takhle konkretne poradit obzvlaste u notebooku kde to co jede na jednom nemusi nutne fungovat na jinem, ale jelikoz jsem dlouhou dobu na svetle strane tak nechci nakupovat hry a teprve potom testovat zda mne vubec pujdou. Zkouseli jste nekdo Icewind Dale ci serii Baldurs Gate na vistach?
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 18. 11. 2008 18:01

Drzim v ruce BG: complete, coz jsou oba dily s datadisky v poslednim vydani, a posledni podporovany system je XP. :-| Nemam jak overit beh na Vistach.

Jinak pokud se nebojis adventur, tak tam si muzes vybrat opravdu mnoho. byt tebou vezmu "Secret files:Tunguzska" nebo Nibiru.
Z tech RPG je to nutne asi zkusit.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 18. 11. 2008 21:15

No ****,přehoď tam vegle na XP a je to,že...ehm vem ty noťasy dva...podle mne by mělo šlapat všechno ,snad se Ti někdo s Vistou přihlásí,no jinak se stav u Zvonu a bude se testovat,he...navštiv nějaký JRC a přečti si to na škatulích,teď by tu Klasiku měli mít na pultech dost komplet...Jinak si to užij ve zdraví a někdy se vrať,že...,,Houmí Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 19. 11. 2008 16:46

BG a Ice Wind Dale na Vistach jedou... odzkouseno... staci lehce googlovat a najit... jinak co bych mohl doporucit tak treba posla smrti a nibiru, ty Ti taky pojedou... dale asi gta serie... strategie - c&c až do 3ky (ta ale bude lehce húř hratelná - opět výkon)... cod2ka a spolubydla na podobné sestavě hrál i 4ku (vypadala otresne, ale hratelna byla)... fable a jade empire me tak ted napadl v xk - za 200 nekup je... ;)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 19. 11. 2008 16:51

No tak bych to videl na BG: Complete. Zabava na 200hodin. :)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 11. 2008 16:51

Mě docela bavilo Shadow Flare, první díl je dokonce freeware. Na notebooku jsem nezkoušel, ale v práci na nic-moc PC to běhalo celkem v pohodě.

Teď jsem hrál strategii Warzone 2100 (na Linux) na horším noťasu a celkem v pohodě.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 19. 11. 2008 17:25

tak prave jsem odskousel Posla smrti a Fable a nejede :( U notebooku nikdy nevis ....
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 19. 11. 2008 19:45

co Ti presne ty hry pisou? zkousel jsi kompatibilitu s xpckama? posel smrti mi sel blbe, fable se musel patchovat...

EDIT: zkus se podivat sem - fable bys mel rozjet... http://forums.projectego.net/lost-chapt ... date-3681/

to fable mas z xk nebo odkud? me se zda, ze xk hry maj plnou kompatibilitu s vistama... posel smrti z levelu mi jel bez problemu...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Terry.Cooper 16. 7. 2009 10:46

Plants Vs Zombies, Azteca, Braid..
-život pluju kraulem i když nikam nespěchám (mý vlastní;) )
-tak jako křik nebohých před mou hlavní i já kráčím vstříc k zkáze své vlastní (uvědomělý zabiják)
-jsem technologicky extrémně vybavenej s minimem času si to užít:).Ideální kombinace (fakt)
Terry.Cooper
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 16. 7. 2009 11:26

WinUAE :-)
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Ertefol 16. 7. 2009 11:46

Myslím, že po osmi měsících je téma kapku neaktuální ;)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radek963 7. 3. 2013 15:14

poradte my hru na aspire 5732zg prosim :)
radek963
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 3. 2013 00:55

Hm, slabá grafika. Doporučím Drivera 3+4, NFS po Most Wanted, COD 1 + 2, L4D, Mafii atd.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků