LCD a PlayStation2

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 27. 9. 2008 15:12

Mám dotaz. (asi blbý tak se prosím nezlobte).
Mám doma PlayStation 2 a chtěl bych si k němu pořídit tuto LCD televizi: http://www.alza.cz/televizni-lcd-disple ... d89473.htm myslíte že to spolu bude chodit?
Časem bych třeba přesedlal na PlayStation 3 nebo xBox a byl bych rád kdyby tam ta TV šla také připojit.
vaclavbarak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod srato 27. 9. 2008 17:16

popravde nevim jak propojit PS2 s LCD (i kdyz mezi vstupy je uveden nejen Scart ale i komponent a to by to nemel byt problem) jen bych chtel upozornit ze model LCD ktery si si vybral je podle spatna volba. Analogovy tuner ve spojeni s rozlisenim 1440x900. Jako normalni TV ti to bude za par tydnu k nicemu a tohle nativni rozliseni ti jak u PS2 tak i next gen konzoli bude (myslim) taky naprd.
srato
Killing Spree

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 27. 9. 2008 17:32

Nebo se zeptám, podle jakých parametrů mám vybírat LCD TV pro PlayStation 2 a později 3?
Nebo prosím někdo doporučte s cenou do 10 k. Sloužila by pro připojení PlayStaionu a občasné sledování TV a nahrávání přes DVD rekordér.
vaclavbarak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 27. 9. 2008 20:20

Já bych si nejdřív koupil PS-3 a pak řešil k čemu ji připojit. IMHO nemá LCD pro PS-2 cenu.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod srato 27. 9. 2008 21:00

no to bych nechal na nem, dokazu si predstavit spoustu situaci kdy bych musel resit zobrazovadlo prednostne
srato
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 28. 9. 2008 00:01

http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... I1R1000IVA

Jednoznacna volba. Paradni FHD monitor s TV nunerem vhodny pro vsechny saskarny co potrebujes.
_DAVE_
Rampage