Žádost o milost pro členy skupiny ZTOHOVEN

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sega.maniac 13. 3. 2008 16:29

Rikal mi o tom kamos.. pry to bylo docela krute jak se napichli..

Delali ale i mene ostre veci, treba vymenovali odrazky na semaforech na kterych pak svitily ruzne motivy atd.

naposled sem slysel, ze za ten jaderny vybuch meli dostat nejakou cenu ci co...

no tak asi ne :)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Majorus 13. 3. 2008 16:32

Coft píše:mohli tím rozpoutat válku s nějakým národem co s tím nemá nic společnýhol/quote]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No nic, já jsem na jejich straně, takový malý vtípek, navíc bylo jasně vidět, že to nebylo pravé (nic se s okolím nedělo, vetché vzezření Sloupu atd...)

Cenu dostali, to ano :wink:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Ted 13. 3. 2008 17:01

To jsou zas zvěrstva co tady Coft vypouští :D
//Samozřejmě podepsáno :wink:
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tuuurek 13. 3. 2008 17:09

Je pravda že místo jadernýho výbuchu , který mohl přihodit pár starším občanům infrkt tam mohli dát třeba lítací prase, ale co.... :D Pokutu bych jim třeba dal, ale zavírat.... :? Za takovou blbost......
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating

Odeslat příspěvekod Coft 13. 3. 2008 17:13

Tak jsem se cestou do krámu rozhodoval zda li jim mám dát podpis nebo ne ale rozhodl jsem se že jo
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage

Odeslat příspěvekod davsan 13. 3. 2008 17:21

no vidis, jak jsi sikovny..otazkou ale zustava, jestli to nedelas kvuli tomu, aby ti tady dali vsichni pokoj..:-D

btw myslim, ze meli na svedomi i ten otaznik nad Prazskym hradem..:-)
DRUMANDBASS 4EVER!!
-= CHIPMUNK CLUB MEMBER=-
HUNG UP ON XBOX 360...
...zásnuby...:D
"já jsem tak vožralej, že nemam ani tužku!"
Im the killer that's right, killers don't die so easy!
davsan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Pipin 13. 3. 2008 17:42

No, mě s moc líbilo co udělali,přišlo mi to vtipný, samozřejmě jsem si nemyslel že je to dopravdy nebo tak něco. Ale přesto si nejsem jist, že by měli dostat milost. Hlavně si myslím, že pokud jsou frajeři, tak o žádnou milost nestojí.

Ať už to udělali z jakéhokoli důvodu (vím že to pak zdůvodňovali, ale o to vůbec nejde), jeden s aspektů toho proč to udělali tkhle je ten, že to bylo nelegální. Vniknout na cizí pozemek a nabourat se někomu do vysílání legální není a oni to jistě dobře věděli. Přesto se rozhodli to udělat, což je frajeřina. Ale aby byla ta frajeřina kompletní, musí za ni přijít trest, jinak to gesto do velké míry ztratí smysl. Jasně, můžem se bavit o tom co je přiměřený trest a co ne (a my nevíme jak budou potrestáni, ty tři roky je horní hranice trestní sazby, ale soud ještě pokud vím neproběhl), ale ten trest je součást celýho toho gesta. Něco jiného je, kdyby soud proběhl a osvobodil je, to je v pořádku a to bych jim samozřejmě přál. Ale ne vyhnout se trestu formou milosti, to ne.
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod callardo 13. 3. 2008 18:00

Naaazdar lidicky ... Jeje to se to tu za ty 2 hodky rozlostlo ...

Muj podpis maj tak jako tak byl to proste luxusni kamenak :mrgreen: a snad kazdej z toho musel poznat ze je to podvrh :-D ... A 3 roky ?!? :shock:
G.e.Notebook Asus G1 +
LG 22" LCD L226WA-WN HD ready
MX Revolution
PSP Value Pack (SE FW)
MS XBOX360 Premium edition
LG LH-T751 5.1
Nokia N95 8GB
-= Chipmunk club member =-
callardo
First Blood

Odeslat příspěvekod mr_wawra 13. 3. 2008 18:07

Podle me tezko dostanou nepodminenej trest.. a ze se hrabou v cizim majetku, tak holt musej pocitat s nasledky. Jinak reci vo vobecnym vohrozeni jsou prehnany.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod DevAstor 13. 3. 2008 19:40

Coft píše:já se nikam podepisovat nebudu, protože je to jejich blbost že se někam napíchli a budou sedět, dobře jim tak měli si dát bacha
DevAstor
Rampage

Odeslat příspěvekod spike18 13. 3. 2008 19:58

mohli tím rozpoutat válku s nějakým národem co s tím nemá nic společnýhol/quote]

Pokud ti je vic nez 10, tak OMG LOL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja osobne jsem se potrestal, tri roky bych jim nedal, presto si myslim, ze by nejaky trest dostat meli, minimalne pokutu a verejne prospesne prace.
Gigabyte M61P-S3 | AMD X2 3800+ | 2 x 1GB RAM | ATi 4850| WesternDigital 640GB WD6400AAKS | Seagate Barracuda 160GB SATA II | 80GB IDE Western Digital | DVD RW Samsung SH-S203B | Seasonic SS-500ET 500W | Samsung 223bw | XP MediaCenter SP2
spike18
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod Malkivian 13. 3. 2008 20:27

Stejne jako mnozi prede mnou, ani ja se pod zadnou takovouto petici nehodlam podepisovat. To co udelali me sice nijak nepobourilo, avsak je zcela logicke, ze budou po zasluze potrestani. I kdyz to byla jen sranda, museli pocitat s nejakym postihem. Pokud ho nejsou schopni akceptovat, meli radeji "drzet hubu a krok".

P.S.: Vyse trestu muze byt prehnana, avsak je tak nastavena soucasnymi zakony a tak ji taky musime brat..
Malkivian
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Heady569 13. 3. 2008 20:29

kdyby se všichni řídili heslem "držet hubu a krok", kde by byly výdobytky moderní doby? věda? kultura? umění? držet hubu a krok by znamenalo extrémní konzervatismus, stejnorodost a stereotyp.. to fakt ne :-) sranda jednou za čas musí bejt, toť můj názor
D3vilR4ge
Heady569
Rampage

Odeslat příspěvekod Malkivian 13. 3. 2008 20:30

heady569: ono heslo nebylo mysleno na celou civilizaci a veskere snahy o pokrok! nevypichuj to z kontextu. nehlede na to, ze prehrani atomovyho hribu ve vysilani nasi spolecnost jen stezi posune k svetlym zitrkum :P
Malkivian
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Heady569 13. 3. 2008 20:33

ale i tak, prostě nebýt takovejche "umělců" a srandistů, bylo by to tu hrozně jednotvárný, a to by mě prostě nebavilo.. nezpůsobily žádný materiální škody a nevidím jedinej důvod proč by měli jít sedět.. pokud má Česká Televize pocit, že jí uškodili, nechť jim udělí nějakou pokutu, nebo něco, ale odnětí svobody na 3 roky, za 10 sekund vtipu na ČT2 ve vysílacím čase kdy TV sleduje 1/10 z lidí co v době PrimeTimu, bych řekl že je přehnaný...
D3vilR4ge
Heady569
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka