Žádost o milost pro členy skupiny ZTOHOVEN

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod davsan 13. 3. 2008 15:59

Na této adrese: http://www.stromateis.eu/ztohoven/index.php je možné podepsat petici se žádostí o milost pro členy umělecké skupiny ZTOHOVEN. Za to, že dne 17.6.2007 narušili televizní vysílání pořadu Panorama obrazem jaderného výbuchu, jsou obviněni z šíření poplašné zprávy. Hrozí jim tak trest odnětí svobody až na tři roky. Jak narušení vysílání vypadalo, se můžete podívat na: http://www.youtube.com/watch?v=bV4uUWn1XY8

Žádost o milost bude s podpisy předána prezidentu republiky na začátku dubna.
DRUMANDBASS 4EVER!!
-= CHIPMUNK CLUB MEMBER=-
HUNG UP ON XBOX 360...
...zásnuby...:D
"já jsem tak vožralej, že nemam ani tužku!"
Im the killer that's right, killers don't die so easy!
davsan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Coft 13. 3. 2008 16:03

já se nikam podepisovat nebudu, protože je to jejich blbost že se někam napíchli a budou sedět, dobře jim tak měli si dát bacha
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage

Odeslat příspěvekod davsan 13. 3. 2008 16:04

myslis si, ze jim vazne slo jenom o to, aby se nekam napichli...?..jinak k podepisovani te nikdo nenuti..:-)
DRUMANDBASS 4EVER!!
HUNG UP ON XBOX 360...
davsan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 13. 3. 2008 16:04

:)
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Coft 13. 3. 2008 16:06

Já vím ale jako prostě si udělali ***** a je to jejich průser tak ať si to užijou, jý bych se smířil s tím že jsem udělal průser
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage

Odeslat příspěvekod Darwel 13. 3. 2008 16:09

Cofte... Raději se nevyjadřovat. :wink:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Coft 13. 3. 2008 16:09

Hele já se taky k tobě něvyjadřuju a pokud se ti můj názor nelíbí tak mi polib p.del
Coft
Rampage

Odeslat příspěvekod davsan 13. 3. 2008 16:09

a prijde ti spravne, ze maji dostat 3 roky, coz je treba stejne velky trest, jaky dostal David Irving za popírání Holokaustu..?
DRUMANDBASS 4EVER!!
HUNG UP ON XBOX 360...
davsan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 13. 3. 2008 16:12

Tak jsem přidal svůj nabubřelý podpis :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Coft 13. 3. 2008 16:12

davsan píše:a prijde ti spravne, ze maji dostat 3 roky, coz je treba stejne velky trest, jaky dostal David Irving za popírání Holokaustu..?./quote]

To je úplně rozdílný, a jako oni si uvědomovali co dělaj, mohli tím rozpoutat válku s nějakým národem co s tím nemá nic společnýho
Coft
Rampage

Odeslat příspěvekod davsan 13. 3. 2008 16:13

hele nic..proste bych zustal u toho, ze to nepodepises, protoze si myslis, ze kdyz se nekdo nekam "napichne", tak za to ma byt potrestan a odsedet si 3 roky ve vezeni..;-)
DRUMANDBASS 4EVER!!
HUNG UP ON XBOX 360...
davsan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Coft 13. 3. 2008 16:14

davsan píše:hele nic..proste bych zustal u toho, ze to nepodepises, protoze si myslis, ze kdyz se nekdo nekam "napichne", tak za to ma byt potrestan a odsedet si 3 roky ve vezeni..;-)

Dobrá, ale já to myslel tak pokud o tom věděli co dělaj a přesto to udělali tak jo, a dobrá končím debatu
Coft
Rampage

Odeslat příspěvekod Darwel 13. 3. 2008 16:15

Coft píše:
davsan píše:a prijde ti spravne, ze maji dostat 3 roky, coz je treba stejne velky trest, jaky dostal David Irving za popírání Holokaustu..?./quote]
To je úplně rozdílný, a jako oni si uvědomovali co dělaj, mohli tím rozpoutat válku s nějakým národem co s tím nemá nic společnýhoi/quote]
Jo... Aha... Jako Cofte, nic proti, ale tohle je jeden z největších blábolů co jsem kdy slyšel a to do toho počítám i blábolení kámoše po pěti panákách absinthu. :lol:

Samozřejmě jsem svůj podpis taky připojil.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod davsan 13. 3. 2008 16:17

big up vsem, co se podepsali!!!:-)
DRUMANDBASS 4EVER!!
HUNG UP ON XBOX 360...
davsan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chemist 13. 3. 2008 16:24

Coft píše:
To je úplně rozdílný, a jako oni si uvědomovali co dělaj, mohli tím rozpoutat válku s nějakým národem co s tím nemá nic společnýhoi/quote]

Oh my god, ty jsi blbej jak daleko vidíš :roll:
Tupej jak poleno.
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Další stránka