Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 28. 8. 2013 13:25

PoliceCollector píše:Mě už kdysi jedna akademická entita kvůli índiánům vynadala do rasistů a to jen kvůli použití termínu neevropská civilizace. Já jsem tudle čet že indiáni z pralesa obtěžujou lidi co bydlí u řeky a jsou agresivní a taky unáší děti a ženy, protože to je součást jejich kultury. Asi mi už hrabe, ale k čemu to je být necivilizovaný ? Jaký to má smysl uprostřed vyspělé doby žít na úrovni pravěku ? Proč vědci hájí tyto necivilizované kmeny ? Protože na nich mohou získávat granty na svůj výzkum. Zkoumají jejich kulturu a ani je nenapadne říct jim že svět se změnil a že místo toho abyc chodili nahatí po lese se mohou přestěhovat do města, místo chýše nebo hnízda bydlet v domě s ústředním topením a nakupovat v supermarketu místo toho aby lovili...A taky chodit do práce a platit daně. A věřit místo toho že kámen je váš dědeček v Ježíše. Ovšem to by je pak nemohly akademické entity zkoumat a psát knihy ve stylu:
Indiáni Čukča-Čukča, z jižní Ameriky, žijící poblíže říčky Panamará, mluví nářečím Bu-čur které pochází z ujtagropinské jazykové skupiny. Vytváří malé klanové skupiny v nichž je běžná polygamie. Jsou to lovci a sběrači. Průměrný věk je asi 35let. Mladý bojovník musí jít do pralesa a tam ulovit královskou anakondu. Čukča-Čukča neznají sůl ani oheň, potravu jedí výhradně syrovou. Nemají ani písmo a jsou přesvědčeni že svět stvořil velký Pištěl... Tento projekt byl sponzorován EU....

No jéje, proč by vědecká obec nepodporovala necivilizovanost ubohých Čukča-čukčů ?

PC, Ty jsi fakt ubohost sama. Už vím, proč jsem sem přestal chodit.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 28. 8. 2013 22:03

To je černý humor ty Ježku...
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 8. 2013 22:47

Je tu nějaký borec, který by mi poradil, jak ve windows vyhledávat v hudbě dle štítků? Např. chtěl bych všechny soubory, co mají v tagu názvy skladby slovo "pes". Jak na to?

-- 29. 8. 2013 00:19 --

Nebo případně jak totéž udělat ve Winampu?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 29. 8. 2013 06:08

Černý humor můžeš použít v jednom příspěvku, ale ne ohánět a obhajovat to v dalších x příspěvcích. :D Btw, jestli někdo včera četl či viděl v tv o vraždě manželky v Plzni, udělal to policista.. Jsme zjistili, že bydlíme naproti danému baráku o.O
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 29. 8. 2013 07:29

PoliceCollector píše:To je černý humor ty Ježku...

Neměl by být humor vtipný?
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 8. 2013 08:08

Sasakr: Ve Windows to nejde, ale WinAmp má vyhledávací políčko, kam jde zadávat příkazy, třeba: ?title has "dead" OR ?title has "live" apod. (?xxx je políčko v tagu). Jestli to teda ještě funguje :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 8. 2013 09:35

Super Scobro! Díky moc. Konečně si můžu pustit všechny songy, co mají v názvu hate, fuck a love :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 8. 2013 10:03

:D :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 9. 2013 08:58

zouki7 píše:
PoliceCollector píše:To je černý humor ty Ježku...

Neměl by být humor vtipný?

Nebo by se neměl pravidelně opakovat :-(
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 2. 9. 2013 22:52

Chci napsat papeži. Pokaždé když chci psát papeži, tak jsem na tom blbě.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 3. 9. 2013 10:13

Obrázek
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 9. 2013 10:39

Fuuuuj, špagety s kečupem :D A přikusuje párek... :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 9. 2013 11:03

S mlikem...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 9. 2013 18:54

Koupil jsem si novou klávesnici (protože na netbooku se dlouhodobě prostě nedá fungovat jen tak s tím, co tam je a teď mám konečně i nějaké místo). Problém je v tom, že je kompletně Anglická - tedy bez domalovaných Českých znaků, takže musím jít po paměti a zvykat si na trochu jiný tvar kláves :( No co nadělám.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 3. 9. 2013 19:45

Ty neumíš psát poslepu ?
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků