Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Darwel 13. 2. 2017 15:05

tdjohn píše:Odpověď bude do pár dnů. Ale chápu, ne vždy se vyplatí čekat. Pro mě je to důležité, protože bych chtěl výkonem procesor alespoň za 30, ale chci dát tak max 12. Což mi AMD může splnit do konce měsíce.

Ale stejně jsou tu hajzlové, že nikdo nic neřekl :D PC nesmysly ale mají reakci hned...
Ja chtel na CPU dat maximalne 6 (na FHD pareni fakt neni potreba i7 nataktovana do bezvedomi) a tam bych si stejne moc nepomohl. Tu (ne)reakci docela chapu - je to celkem normalni, primerene vykonnej herni kompl, kterej jsem si slozil chvilu po vejsce bez nakyho velkyho halo.

PCho komp je v tomhle ohledu DALEKO VETSI UDALOST, zvlast v kontextu parametry x zvasty kolem. :lol:

A twe, G-Sync/FreeSync... Kdo nevidel nepochopi, ten pocit je fakt hmatatelnej - cist recenze na FreeSync je asi jako cist recenze na sex.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 2. 2017 15:08

To je jasný, na hry také beru většinou kolem 6. Pořád mám Haswell, který jede na 4 GHz a rozhodně nebyl největší brzdou.

To sice jo, ale stejně. Prostě už to tu není takové rodinné :D Máme se sice rádi, ale není to ono. Hlavně ho podporovat v těch nesmyslech není dobrý nápad.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 2. 2017 18:04

Lol, no jasně. Ty ho nevidíš?
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 2. 2017 18:11

OMG, nikdo by takový ***** nehrál. Hry od R* na PS3 ho nemají. Poslední hra, která byla takhle hrozná, byla Mafia 2, ale to byla výjimka. Nikdy bych s tearingem nic nehrál. Na Xbox 360 občas býval, ale minimální. Na PS3 býval daleko méně.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 13. 2. 2017 19:46

Darwel: No to máš tak. Sem si řek - RAMky levnýýý. Koupíme po Vánocích 16GB za dva tácy...
Kdo to moh tušit že tak strašně podraží ?
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 2. 2017 21:06

Tdjohne, můžeš mi vysvětlit, jak chceš nemít tearing, pokud fps neodpovídá obnovovací frekvenci panelu? (nebo polovině nebo třetině apod.) Fakt by mě to zajímalo.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 2. 2017 21:18

Nikdo s tearingem hrát nechce. Takže pro těch pár lemplů jsou hry, kde je, ale obecně každá lepší hra ho nemá. Je to hnus a vždy byl. Vždy se směju PC hráčům, kteří ho mají.

Pokud tomu nerozumíš, tak si to nastuduj. Škoda, že jsme to naposledy řešili, když tu byl ještě Cobra a měli jste podobně dementní dotazy.

Tearing je hnus a nehraje se s ním!
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Darwel 13. 2. 2017 21:25

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 2. 2017 21:51

Tearing nebrat! Myslíš, že bych hrál GTA IV na PS3 4 roky s ním? Těžko!
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Darwel 13. 2. 2017 22:46

PoliceCollector píše:Darwel: No to máš tak. Sem si řek - RAMky levnýýý. Koupíme po Vánocích 16GB za dva tácy...
Kdo to moh tušit že tak strašně podraží ?
Kemo, stezovat si na drahy ramky kdyz disponujes GTX 1070 a Core i7 je asi jak poridit si Porsche 911 a nadavat ze je drahej benzin, wtf.

Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 13. 2. 2017 23:03

To srovnáni kulhá. Do toho Porsche musíš ten benál lít a mít na opravy.
Škatuli postavíš a už do ní nic necpeš.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Darwel 14. 2. 2017 00:06

What?

Hry? Upgrady? Replacement rozbityho HW? Nic?

Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 2. 2017 00:22

tdjohn píše:Nikdo s tearingem hrát nechce. Takže pro těch pár lemplů jsou hry, kde je, ale obecně každá lepší hra ho nemá. Je to hnus a vždy byl. Vždy se směju PC hráčům, kteří ho mají.

Twe, jedno ti musim nechat. Pokazde, kdyz si myslim, ze vetsi picovinu napsat nemuzes, tak mne vzdycky vyvedes z omylu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 14. 2. 2017 00:55

Tak snad upgrade nebude delší dobu nutný, když jsem koupil tak silnou sestavu.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 2. 2017 02:10

tdjohn píše:Nikdo s tearingem hrát nechce. Takže pro těch pár lemplů jsou hry, kde je, ale obecně každá lepší hra ho nemá. Je to hnus a vždy byl. Vždy se směju PC hráčům, kteří ho mají.

Pokud tomu nerozumíš, tak si to nastuduj. Škoda, že jsme to naposledy řešili, když tu byl ještě Cobra a měli jste podobně dementní dotazy.

Tearing je hnus a nehraje se s ním!

Ty vole hra může být sebelepší, když neběží synchronizovaně s refreshem displeje, je tam tearing vždycky. A bude tím výraznější, čím nižší je framerate a rychlejší jsou horizontální změny obrazu.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Předchozí stránkaDalší stránka