Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 1. 2017 19:35

Sasakr píše:Ty furt nedokážeš pochopit, že někdo může mít ženu na vrcholu všech priorit.

V seznamce mi mile odpověděla holka, co vypadá podle fotky pěkně... ajajaj, to bude nějakej úchyl :-D

Jsem ti to několikrát říkal, že to dokážu pochopit. Je to znakem loserů. Jsi ještě mladý, ale je dobré se nad tím zamyslet už teď. Ti jen radím dobře, ale samozřejmě neznám tě a třeba ti to takhle vyhovuje.

Když si vemeš, že hezké holce píše tak 20 kluků denně, tak to ani úchyl být nemusí, ale úspěch není zaručen :D

Darwel píše:Tohle ma souvislost s presvedcenim, ze holky jsou (kupodivu) taky lidi a "nechovat se jako kreten". Docela to vychazi, jsem sedmym rokem stastne zadany a nemenil bych.

Politika s timhle nema naprosto nic spolecnyho. Normalni, selske uvazovani a respekt k druhe(mu) uz vic. Tdjohn je totalne marnej a Sasakre, tyvole, ty ses fakt kun (kudos Marcelovi, plne souhlasim s jeho poslednim prispevkem).

Ale jiný lidi. Nejsou to lidi jako chlapi. Tak co o tom můžeš vědět, když máš 7 let jednu holku? :D To jste už spolu jen ze setrvačnosti.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Darwel 11. 1. 2017 20:02

tdjohn píše:Ale jiný lidi. Nejsou to lidi jako chlapi.
Kamo, za tuhle vetu ti normalne udeluji Zlateho Bludistaka Doupeciho Fora za vytrvaly trolling a pokud je v tom byt jen 5 % tveho osobniho nazoru, tak i za krystalickou demenci.

Zensky jsou jiny lidi. Nejsou to lidi jako chlapi. Tykravo. To jo. :lol:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Sattero 11. 1. 2017 20:05

Normálně tdjohna začínám litovat. To je tragédie, co tady vypouští za nesmysly. :)

Sasakře: sice ty tvoje teze neuznávám a myslím si, že jsi hodně sebestředný a vidíš se na vyšším stupínku, než doopravdy jsi a kam ses reálně zařadil, ale přeji ať najdeš zase nějakou slečnu, která ti ty kostičky z Lega trochu rozbije a ukáže úplně jiné uvažování inteligentní rovnocenné bytosti ;-)

Nicméně přistupovat k ženám jako k méněcenné nemyslící bytosti chtějící jen rýžovat, je akorát známkou ubohosti a hlavně slabosti (tdjohn), protože v tomto se jen ukazuje, jak se sám vidí a že realita je taková, že sám je stejný blb v uvažování. Jediný rozdíl je, že zlatokopky se o to nebojí díky své sebestřednosti mluvit fotografiemi na sociálních sítích ;-)
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 1. 2017 20:06

Wow, krystalická demence :D To se mi líbí. Samozřejmě to myslím vážně.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 11. 1. 2017 20:46

Ty jo, tady se točí 3 témata. PC a jeho názory, tdjohn a jeho trolling a Sasakr (ten to nemá tak obecné, ale jde buď o ženské nebo politiku). Proč je tohle fórum vlastně o hrách? :D :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 1. 2017 20:50

Na hry je tu Marcel :D
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 1. 2017 22:53

Protože smeťák...
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 1. 2017 00:32

tdjohn píše:Jsem ti to několikrát říkal, že to dokážu pochopit. Je to znakem loserů.

Tdjohne, teď si sereš do huby. Ty, takovej racionální člověk, přeci musíš chápat, že to, které věci nás uspokojují, je dílem náhody. Jeden radši metal, druhej Duo Yamaha, jeden radši pivo, druhej radši víno, jeden radši pěšky, druhej radši autem, jeden radši pracuje na svém profesním životě, druhej je radši se ženou. Všechny ty činnosti nemají smysl. Ani život sám nemá smysl. Jen nám byly z hůry namixovány nějaké činnosti, kvůli které když děláme, tak nám z nějakého nepochopitelného důvodu stojí za to žít. A ty a hlavně ty bys měl chápat, že je naprosto racionální a totálně nelooserovské jednat v zájmu vlastního uspokojení, tzn. dělat to, co bylo z hůry předurčeno, že nás bude uspokojovat.

tdjohn píše:Tak co o tom můžeš vědět, když máš 7 let jednu holku? :D To jste už spolu jen ze setrvačnosti.
Ty seš vůl ty vole :-D Fakt nemluv o něčem, o čem víš *****.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 1. 2017 00:46

Když to napíšeš takhle, tak máš pravdu. Ale já tomu prostě nevěřím, podle mě jsi jen moc mladý a ještě si se nenašel. Tohle období temna ale třeba přejde a začneš na sobě makat jako správnej chlap.

Tak co do toho vůbec mluví, když má zkušenosti asi jako já :D Mi to připomnělo, jak mi na pohovorech lemplové říkají, že jsou ve firmě už 10 a já vím, že jsou k ničemu. Jenom střídání tě naučí a když někdo dlouho zůstává, je to pravděpodobně špatné znamení.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Darwel 12. 1. 2017 08:21

Obrázek

I'm out, hezky si tady se Sasakrem hrajte.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Mrak 12. 1. 2017 15:54

Jsem taky rezignoval, ale baví mi to číst :mrgreen:
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 13. 1. 2017 10:51

tdjohn píše:Jenom střídání tě naučí a když někdo dlouho zůstává, je to pravděpodobně špatné znamení.

Nebo je firma úspěšná, jsi u ní důležitý a cení si tě. Osobně se nám mnohokrát potvrdilo, že lidi, kteří hodně střídají zaměstnání nic neumí, nechtějí se nic učit a neumí být loajální, neumí si k ničemu vypěstovat vztah. Což svými slovy vlastně pěkně potvrzuješ :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 1. 2017 11:54

Sni dál, kámo :D
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 1. 2017 13:19

Taky mám lepší zkušenostma s dlouholetýma pracovníkama než s cestovatelema.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 1. 2017 13:30

To chápu, ale to je asi jako Darwel a holky. Prostě vůbec nevíte. Beru, že nechcete vědět a radši si vymýšlíte nesmysly.

Zároveň je podstatné říct, jestli se bavíme lemplech za 50 a nebo opravdu odbornících za 100+. U těch prvních je to možné, ale tam je to jedno, protože jsou stejně k ničemu vzhledem k odborníkům.
tdjohn
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka