Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 23. 11. 2016 13:55

Já ti k tomu své napsal v SZ.

A zbytek mi může být ukradený.

PC mám silný jako bejk, ženskou mám hodnou a pěknou. Teď už mi zbývá ke štěstí jen dělat politiku...
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mrak 23. 11. 2016 19:38

Tak vlastně už máš skoro dokonalej život. A pak, že to nejde.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 11. 2016 20:14

Obrázek
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 25. 11. 2016 00:36

Jé já se nepochlubil...
Tak mám nakonec 6700k kterou si deska sama taktla na 4.4GHz
gtx1070
a zatím 8GB RAM
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 11. 2016 00:43

To je bohužel asi nejlepší procesor dneska. Snad AMD dorazí s nějakou konkurencí... OK, nebudu jako PC :D

Takže dobrý! 8 GB paměti je sice divné, ale na hry je to asi OK.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 25. 11. 2016 06:58

8GB stačí pro běžného smrtelníka. Pro profi určo min dvojnásob, záleží, s čím kdo pracuje. A pro politiku fakt nepotřebuje x GB RAM. :mrgreen:
Ale pořád nevidím důkazy a tu 1070 jsi chtěl prodat, proč už ne?
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 25. 11. 2016 08:47

Kámoš mi nabízí https://www.czc.cz/msi-n660-2gd5-oc/117668/produkt za litra. Mám to vzít? Svoji GTX560 jsem už 2× griloval a asi to už lepší nebude...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 11. 2016 10:00

PoliceCollector píše:Jé já se nepochlubil...
Tak mám nakonec 6700k kterou si deska sama taktla na 4.4GHz
gtx1070
a zatím 8GB RAM

Super. Uz vis jakou hru nedohrajes jako dalsi? :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 25. 11. 2016 15:40

Tak ja mam zaplaceny vraceni do dvou mesicu kdyby nahodou kaby byl o dost lepsi.

Spis ted kdyz si poprvy v zivote muzu doprat vse na max od zacatku tak vidim jak to jde se svetem her do prd.. chystam o to clanek na zing. Suma sumarum - vzdyt to vypada furt stejne. Pokud si srovnam dooma 2016 a dooma 3 nebo quaka 4 tak to je diky id tech enginu furt dost podobny. A treba mnohejma milovany gta fiVe je vylozene osklivy...jak u nej nefunguje vyhlazovani...
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 11. 2016 18:46

No ze se ti GTAV zda osklive - slozil sis to PC vubec spravne? Aby ti nejela treba misto te 1070 integrovana grafika, a tak. Myslim, ze se tady vsichni shodneme, ze ty by jsi toho byl schopnej. :D

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 11. 2016 19:22

PC to asi myslel tak, že grafika je pořád stejná. Což je v podstatě pravda. Takže akorát se dozví, že kdyby koupil PS4, tak je na tom lépe. Herní PC je dnes sice fajn, ale abys mohl hrát na 4K, tak to skoro nezaplatíš. Cokoli menšího je akorát opruz s tím, že to nefunguje a grafika je stejná jako na konzolích.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 11. 2016 19:32

Hele, mne je jasny, ze nema cenu tady psat neco o PC vs konzole, ale z videi to vypada, ze PS4 verze jede tak maximalne na medium detaily - to musis uznat i ty. Navic s modama, je ta grafika na PC zase nekde jinde (a spousta filtru je relativne nenarocnych na vykon).

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 11. 2016 19:59

Jsem kvůli tomu kupoval PC, abych si zahrál IV a V na max. IV byla na konzolích tak vychytaná, že PC verze se na to moc nechytala, ale to je špatným portem. A u V to zase takový význam nemělo. Měl jsem 60 FPS a asi o kousek více detailů, ale ta hra nic navíc nepřinesla. Těch 60 FPS mě tam dost rušilo. Možná byla udělaná na těch 30 a při 60 fungovala divně a nebo nevím.

S modama asi jo, ale na ně nemám čas.

PC jsem právě rozebral a mám ho jako pracovní, protože jsem v tom nějak neviděl smysl. Takové 4K hraní za 100 ale bude jinačí liga. Jenže na to fakt nemám peníze a ani čas.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 11. 2016 20:25

Ale zase vem si ze na tech 60fps to nekonci. Ja mam v GTAV mimo mesto kolem 80fps a zase to vypada a hraje se to uplne jinak. A to mam relativne starou GTX780.

Chci tim rict to, ze i za relativne malo penez muzes mit graficky kvalitenejsi zazitek nez z konzole. Samozrejme musis taky vedet co koupit atakdale. PC ma pravdu v tom, ze dneska se ty rozdily pomalu stiraji. Nicmene PC porad nabizi lepsi grafiku at uz primo ve hre, nebo s pomoci modu.

Na druhou stranu Uncharted 4 je asi nejkrasnejsi hra napric platformami, kterou jsem letos hral. (Final Fantasy 15 v tesnem zavesu)

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 11. 2016 20:33

A já měl 144 FSP u BF4 :D Taky to bylo super a tam to fakt znát bylo. Jenže konzole jsou prostě pro můj styl života fajn. Nemám čas skoro na nic a všechno se snažím platit. Takže nechci laborovat s PC, když vidím, že to mají lemplovsky udělané. U konzolí prostě strčím a jedu. Nesmějí to být Bugthesdy, Ubisofty a podobní, ale prostě obvykle to funguje.

Tak těch 60 FPS u BF je takový kompromis. Hraje se to znatelně hůř, ale zase ne tak moc, abych to hrál na PC.

Takže pokud zůstanu u 60, tak jsem velmi spokojený. Hrál jsem Uncharted kolekci a super. Hraju teď TLOU a super. Hrál jsem BF4 a super. Prostě těch 60 je pro mě dobrý kompromis vykoupený luxusním pohodlím.

Kdybych měl teď zbytečné peníze, tak pořídím pořádný 4K displej a super stroj. Jenže jak jsem psal, na to nemám čas, místo a peníze. Radši pořídím všechny aktuální konzole a užiju si asi stokrát víc zábavy.

PS4 můj přechod na PC dost oddálilo.
tdjohn
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka