Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 24. 8. 2013 16:08

Třeba zrovna nejede tramvaj na letiště, protože uvízla v zácpě, páč nějakej pazgřivec špatně odstavil autobus, nebo se člověk zapomene u náhodné známosti, nebo je stávka nějakých pracovníků ňákýho podniku. Nebo zjistíte že jste v hotelu zapoměli pas... A máte to. Nebo se člověk docela jednoduše ztratí. Lepší je nikam necestovat. Vidím že tady cestujete do různých exotických destinací, to je fajn, ale pak ať se lidi nediví že dopadnou jako ta nešťastná maminka s holčičkou co je otrávili v Egyptě. V takové Anglii nebo Německu či Francii jsou přece jen jiné kulturní zvyky nežli v Asii anebo někde v ne USA části Ameriky. Plivne na vás lama, vy se leknete a spadnete ze skály či dokonce hory. Nebo někomu vleze do boty tarantule či jiná hnusná potvora... Zase ale dokud je čovek mlád, měl by cestovati za hranice všedních dnů, až oplešatí a přibudou mu děti, tak už se na Ťituánu jen tak nepodívá. Leda že by je nechal doma... Což ale není moderní. Pak dítě chytne nemoc svatýho Víta a máte doma mrzáčka. Případně ho něco sežere jako ten dingo kdysi tu holčičku v Austrálii, jak málem oběsili její matku, páč si myslili že ji zamordovala.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 8. 2013 17:46

PC, co ti říkal pan doktor, tabletky 3x denně, dneska jsi zase zapomněl že? Tak honem vzít 3 najednou ať se uklidníš ;)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zouki7 24. 8. 2013 18:40

Tohle už dávno neni na tabletky, ale na svěrací kazajku. Viděl už sem magory, co byli normálnější. Dejte mu prosím už ban, neboť ty jeho výzvratky mi drtí i ty poslední zbytky naděje pro lidstvo.
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 8. 2013 00:38

PSK - To mas hned, kdyz je ten nekdo debil a splete si cas odletu s casem priletu... :D No nic no, budu muset delat par tydnu prescasy.
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 25. 8. 2013 01:44

Když jsem byl v tuŘecku na olympiádě, taky si někdo cosi popletl. Do práglu to lítalo po hodině a nějak se to tomu hrdýmu národu popletlo tak, že přehodili čísla letů. Takže nám to letělo o hodinu dřív a ti co byli posunutý, tak se nacpali do našeho letadla. Nakonec ten bordel vyřešili vysazením všech včetně bagáže a zpožděním 4 hodiny. Asi jim někdo po utření prd.ele hodil papír do haj.zlu a ucpala se jim síť.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
First Blood

Odeslat příspěvekod holubek002 25. 8. 2013 13:21

Ja doufam, ze si z nas PC dela srandu nebo je to nejaky pokus do jeho bakalarky. Pokud ne... 8-S

Lo!Zza píše:Sedim na letisti prooze mi rano uletelo letadlo. (radsi ani nechtejte vedet kolik mne stal dalsi let dneska na trase Kuala Lumpur - Londyn...)

Kolik te stal dalsi let na trase Kuala Lumpur - Londyn? Jsi to mel vzit pesky nebo stopem ;-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 25. 8. 2013 19:17

aerostop by byl hodně zajímavý...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
First Blood

Odeslat příspěvekod Darwel 25. 8. 2013 19:26

Mrak píše:Darwel: To byl hloupej nápad na to reagovat.. :D

Souhlasím, ale na to prostě nejde jen tak koukat, ta míra debility je tam prostě moc velká...
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 26. 8. 2013 11:38

Lo!Zza píše:Nejdriv mu vadi asiati, ted zas indiani. Uz sis koupil kanady a vyholil hlavu? :D

Myslíš?
http://www.jenpromuze.cz/video/15399-na ... vuj-obusek

-- 26. 8. 2013 12:40 --

Jinak PC, měl by ses nad sebou zamyslet. Němli bychom vybít všechny velryby, protože žerou kril, který se jim nemůže bránit a navíc to dělají surově, masově a necivilizovaně? Nebo třeba vybijeme všechny Nory za to, že pořád zabíjí, necivilizovaně, právě ty velryby. Už to fakt nehul...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 8. 2013 11:51

holoubek - £600 :'( Vtip je v tom, ze na cely dva tydny dopredu byly ty ceny i dvojnasobny.

jezek - a proc mu proste nedat ban nebo neco? Uz minimalne 2x ho tu lidi varovali at toho necha, a on pokazde prijde s nejakou novou kokot*nou. Jestli ma potrebu porad trollovat (ne, neverim, ze by nekdo mohl byt takovy idiot a jeste k tomu se takhle prezentovat na webu) at jde jinam. Ze zacatku to byla sranda, ted uz je to unavne.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 8. 2013 11:57

On si vytvoří nový účet, takže je to asi jedno :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod holubek002 26. 8. 2013 13:21

Lojza: To je dost...
Proc banovat? Aspon to tu vzdycky po podobne blbosti trosku ozije...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Darwel 26. 8. 2013 13:29

Taky bych mu nedával ban - schéma "PC plácne sračku, ostatní ho pošlou do ři*i, repeat" je fajn. Člověku se moc často nenaskytne příležitost sledovat myšlenkové pochody až takového magora.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 8. 2013 13:49

SCobra píše:On si vytvoří nový účet, takže je to asi jedno :)

To muze kazdy...na co teda ty bany jsou?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 8. 2013 15:16

Nebanovat. Svoboda slova pro všechny.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Předchozí stránkaDalší stránka