Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 17. 8. 2013 15:39

Ty peníze nic moc. A kvalitní smartphone? Raději neřeknou, jakej, protože to bude nějakej lowend. Nevím, nechtěl bych být "sledován". Sice dneska se sleduje kde co, ale když o tom nevím, tak mi to nevadí, tohoto bych si byl vědom a to je blbý :D No a nakonec.. Neposlouchám rádio a ani nesleduju TV jako takovou.. Seriály a filmy si pouštím z PC.. :)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 8. 2013 09:56

To je šílený. Na jedný stránce jsem si musel vypnout adblock, protože pak nefungovala správně, a všechny ty reklamy, co se mi zobrazují, jsou na stránky, které jsem v minulosti navštívil. Připadám si sledovanej šíleným způsobem... :--
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 8. 2013 10:20

Cookies...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod boonno 19. 8. 2013 13:20

nejenom....
google třeba v chromu sleduje tvůj pohyb po netu a pak nabízí cílenou reklamu.
Možná sleduje i v jiných prohlížečích, ale tam by to mělo jít vypnout.
Telefon: nokia E5
Konzole: ps3, wii
boonno
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 23. 8. 2013 11:33

Začali mi vadit indiáni v pralese... Doufám že to přejde...
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mrak 23. 8. 2013 13:55

Co hulíš o.O
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 23. 8. 2013 19:06

Nic. Vadí mi že jsou necivilizovaní a jedí opice. Choděj nahatý, neumí mluvit o ničem jiném než o lovu a neustále spolu vedou kmenové války. Myslím že potřebujou trošku té civilizace... Děti poslat do školy, rodiče do práce a rozhodně obléct ! A platit daně. Nechápu že od nich tamní vlády nechtěj nějakou platbu. Naučíme je chlastat, donesem jim infekce a přejedeme jejich džungli buldozérem. Místo opic můžou jíst McDonalds... Jak říkám - všichni lidé by měli být civilizovaní, umět číst, psát a anglicky. A zajímat se o politiku.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Trey 23. 8. 2013 20:51

Buď se mu někdo naboural jeho profil (v což doufám), nebo mu už z jeho života "v celibátu" přeskočilo.
Trey
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mrak 23. 8. 2013 21:02

Nejsem normálně nějak extra sprostej.. Ale jako ty pí*íčoo, to je matroš teda.. o.O Sorry všem, komu nebylo osmnáct. :-X

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 23. 8. 2013 23:04

Na cudnosti a čistotě není nic špatného. Věřící dívky nedělají ostudu jako ateistiky. Věřící dívka vám nezahne tak snadno jako nevěříci. Pokud tedy je silně věřící. Je li vlažná ve víře... může zahnout též, to se vrr.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod kainis 23. 8. 2013 23:17

Definitivne mu hrablo :-o ja bych dala vsechno za to, abych mohla chodit nahata, mluvit jen o lovu a lovit opice, misto traveni 60 hodin tydne v praci, kterou nesnasim...
kainis
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 8. 2013 07:43

PC uz zase vysadil prasky?

Jestli ne, tak by neprodlene mel nejaky zacit brat.

Nejdriv mu vadi asiati, ted zas indiani. Uz sis koupil kanady a vyholil hlavu? :D

Sedim na letisti prooze mi rano uletelo letadlo. (radsi ani nechtejte vedet kolik mne stal dalsi let dneska na trase Kuala Lumpur - Londyn...)
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Darwel 24. 8. 2013 09:45

PoliceCollector píše:neustále spolu vedou kmenové války

Omezenče. Co si myslíš, že dělá naše "übercool" západní civilizace? Ochraňuje světový mír a prosperitu v rámci našeho nezměrného altruismu? Cha.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Mrak 24. 8. 2013 10:01

Darwel: To byl hloupej nápad na to reagovat.. :D To je tak, když člověk vidí jen jednu stranu mince a tu druhou ne. Ve výsledku jsme úplně stejní, jen máme navíc technologie. To PC nevidí :D
PC musí trollovat, jinak to nevidím.

Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 8. 2013 12:33

Lo!Zza: Zajímalo by mně, jak někomu může uletět letadlo, když má být na letišti 2 hodiny před odletem :)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka