Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Darwel 11. 6. 2013 11:04

Zkouškové období se pomalu, ale jistě začíná stávat mým oblíbeným obdobím roku. Člověk se hezky naučí, občas to prokládá hrami, občas si jde zaběhat, nikdo po něm nic nechce... Prostě totální pohodička. :mrgreen:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 6. 2013 19:01

Dívám se na nabídky prací a přijde mi to nějaké špatné. Možná nejhorší za poslední roky a to už dávno mělo být všechno lepší, ne? Pozorujete stejný trend a nebo je jen v Praze málo a nekvalitní práce? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mrak 11. 6. 2013 19:18

Všude stejné, zatím jsem byl chvíli v práci, dlouho doma, chvíli v práci, dlouho doma.. Na *****.. A ta práce beztak byla jen díky známým, takže.. Teď se modlím, aby mi tohle zůstalo a v pohodě. Sice prd peníze, když se nad tím zamyslím, ale v případě úspěchu jistota.. A to se dneska cenní.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 6. 2013 07:16

Tak alespoň tak. Si pamatuju, jak jsem před dvěma lety četl, že už se vše zlepšuje a jak se všude nabírá. Pak jsem šel do současné práce, která měla být jen přestupní stanící, akorát není kam přestoupit. Jinde nabízejí horší práci, méně peněz a zároveň žádné výhody. To mě většinou moc nepřesvědčí :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 6. 2013 08:21

Všude je to stejný... Kdo tvrdil, že se situace zlepšuje, měl pravdu, protože se fakt zlepšovala. Bohužel se dá očekávat, že se bude zase zhoršovat - takže teď nebo nikdy :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Mrak 12. 6. 2013 09:00

Já mám jedinou výhodu, že mám nízké výdaje, takže hodně ušetřím i z nic moc peněz. Jen díky ex spolubydlící. Když je nízkej nájem, tak je to pohoda. Proto si dnes asi konečně objednám kolo.. Má někdo nějakou radu k tomu? Sice jsem si vybral, ale nechám si poradit. Do max 18500 a (bohužel) jen ze stránky http://www.sterba-kola.cz , protože tam mám slevu 10%..Horské, 20".. Vybral jsem si Merida Matts TFS 300 2013.. Nejsem žádnej šílenec. Jezdit se bude všude. Jak silnice, tak lesy, ale nemáme tu nic brutálního :D
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 12. 6. 2013 13:42

jj nizky najem je super jeste lepsi je platit jen fond oprav + sluzby a vejdu se vesele do cca 3 000 kc mesicne . neco za jidlo , neco pro kocku a to se pak vesele kupujou hry z toho zbytku
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 6. 2013 17:45

Žádné nabídky jsem nenašel, takže není kam přejít, ale nevím, jestli je to tím, že už se před prázdninama nehledá a nebo bude brzy konec světa :D

Nízké výdaje bych si sice také přál, ale moc mi je to nesníží :))
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 6. 2013 18:01

Vysokoškoláci končili, tak vyplnili i to, co ještě před měsícem bylo volné...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 6. 2013 18:10

Dívám se tak celkově pořád, ale je to horší a horší. Díval jsem se před rokem, dívám se i teď. Místo abych měl po pár letech praxe šanci najít konečně něco pořádného, tak teď není už nic. Jestli ale říkáš, že došlo ke zhoršení, tak to by mohlo být ono. Můžu počkat pár let i v současné, ale třeba na hypotéku to moc není, protože pak by se hůře přecházelo.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 6. 2013 18:17

Dneska bude fungovat spíš aktivní hledání - tedy telefonem nebo osobně. Máš šanci, že trefíš místo, který se zrovna uvolnilo nebo které není inzerováno.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 6. 2013 22:17

Jsem jedinej, kdo by si při tom připadal jak debil? http://www.youtube.com/watch?v=X60wmnht_ww
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 6. 2013 22:23

To by sis připadal správně, protože pro ty to je určený :D Nikdo jinej by to nedělal.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 6. 2013 08:05

Osobně si hlavně nemyslím, že by se v práci měly bořit nějaké bariéry. Do práce se nechodí pokecat s kámošema, vtipkovat se šéfem a pošťuchovat kolegyně, do práce se má chodit pracovat. Má být jasný, kdo je šéf, proč je šéf, má se k němu podle toho taky přistupovat a on se má podle toho chovat. Ono už tykání si se šéfem je dost na hraně :) Teambuildingy a podobný akce, kde jsou si na chvíli všichni rovni, jsou sice asi fajn, ale v práci si prostě nejsou a nemají být všichni rovni...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Mrak 13. 6. 2013 09:43

No vidíš a to se vylučuje s "Všichni jsme si rovní" Nejvíc mi to rozesmálo, když jsem studoval materiály o současném zaměstnání, kde psali, že jsme si všichni rovní, ale jedná se o OSSZ, kde je nějaký/á ředitel/ka, já navíc chytl paní ředitelku pro celý Plzeňský kraj, takže je ještě výš, než klasický ředitel. Pak mí nadřízení, kteří nabídli tykání, mezi správci v kraji to tak prostě je.. A pak ostatní zaměstnanci, většinou starší ročníky, takže vykání. Až na pár výjimek, kdy mi bylo nabídnuto tykání, se vyká. Takže se hezky vylučuje "Všichni jsou si rovní". V bývalé práci to bylo to samé. Sklad. Chápu ty z vyšších postů, ok, ale spolupracovníky? V žádném případě. V mojí partě, věková kategorie 20-60 let a všichni byli naprosto perfektní, různá národnost a chovali se nejlépe z celého skladu. Ten zbytek, až na par lidí si hrálo na něco víc, jsem nechápal. Ale neřešil jsem to, byl jsem rád za svou partu, kde bylo vidět, že lze skloubit kamarádství s respektem ke starším i vedoucím. :-) Samozřejmě dodržuju etický kodex, ale je to celé postavené na hlavu, celá ta firemní pyramida.
Mrak
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka