Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod .soul 2. 6. 2013 20:47

No já mám v posteli taky mokro... Ale kvůli horečce... A to mám v úterý pracovní pohovor ]:-<

Jinak TOPka to v Praze dobře zeslonila. Lehce nabyl, lehce pozbyl...
LG V30 Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita

The only thing that saves us from the bureaucracy is its inefficiency. -Eugene J McCarthy
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod zouki7 3. 6. 2013 15:58

Tak jsem před chvílí zdárně pokořil Far Cry 3. Počítadlo ukazuje něco pod 70 hodin. Inu, skvělá hra, a konec jen korunoval onu ódu šílenosti protkanou celou hrou. Spolu s Infinite nejlepší FPS poslední doby.
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 6. 2013 17:40

Koupil jsem si Kindle. Léta jsem se tomu bránil, protože mám za rohem knihovnu, ale když už jsem v tom zahraničí...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 6. 2013 17:53

Dá se na něm zvýrazňovat text? :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 6. 2013 18:06

Ještě jsem nezkoušel. Na tom novém dotykovém modelu zcela určitě, ale já si koupil levnější kus - nepotřebuji tablet :)

Mám tohle - jen v černé barvě
Obrázek
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 6. 2013 19:57

SCobra píše:Dá se na něm zvýrazňovat text? :)

Jak jako? Aby sis delal vystrizky?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 6. 2013 20:05

Ne :) Abych si mohl v knížce zvýrazňovat. V papírové podtrhávám... Ale v elektronické?
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 6. 2013 20:13

NIkdy jsem to nepouzil, protoze do fyzicke knizky necmaram. Videl jsem ale, ze jde zvyraznit nejakou sekci, do ktere se pak muzes vratit (je na to tam specialni menu). Mam pocit ze se ti to uklada do specialniho souboru, takze jestli chces mit nekolik citatu tak to jde.

Mam Kindle Paperwhite, ale tipuju ze to jde na vsech.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod holubek002 3. 6. 2013 20:29

Minimalne nejake zalozky tam urcite jsou, ale osobne jsem to taky nikdy nepouzil (ani do papirovych necmaram).

N.Marko píše:Koupil jsem si Kindle. Léta jsem se tomu bránil, protože mám za rohem knihovnu, ale když už jsem v tom zahraničí...

Tohle rozhodnuti jsem ucinil pred dvema lety (ale ne Kindle) a do ted jsem toho nezalitoval ani na vterinu :-)
A kde jsi?
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 6. 2013 20:34

Bristol
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Darwel 4. 6. 2013 13:10

Lojza, holubek: Nečmáráte do papírových? U beletrie je to samozřejmé, ale třeba do odborné literatury si čmárám opravdu hodně - poznámky, podtržení, zvýraznění...
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 6. 2013 13:13

Přesně tak :) Do beletrie taky nečmárám :)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 6. 2013 13:45

Darwel&SCobra: Připomeňte mi, že vám nikdy nemám půjčovat knihy :/
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 6. 2013 15:07

Do půjčených bychom nečmárali :) Odborná literatura je studijní materiál, není důvod si je udržovat v perfektním, dále distribuovatelném stavu. Spíš naopak - účelem takových knih je být očteny do naprosté nepouživatelnosti (v některých se to dokonce píše) :)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod .soul 4. 6. 2013 17:05

Nekrájet, rozmačkat
- Snape
LG V30 Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita

The only thing that saves us from the bureaucracy is its inefficiency. -Eugene J McCarthy
.soul
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka