Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod zouki7 14. 5. 2013 10:48

Za 30 mil. $ se v Americe koupí film, kde dva průměrní herci budou dvě hodiny sedět na pařezu a krafat. A v Rusku? V Rusku za to dostaneš megalomanskou válečnou akci ve 3D, která strčí 2/3 Západu do kapsy.

Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 5. 2013 11:50

Hm, vygljadět charašo :-O
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod .soul 14. 5. 2013 16:12

Tak jsem zjistil, že jako student mám permanentní slevu 10% na thehut i zavvi, takže třeba limitku Beyond mám (budu mít) za 34 liber :-)

Zkuste www.myunidays.com
LG V30 Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita

The only thing that saves us from the bureaucracy is its inefficiency. -Eugene J McCarthy
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 5. 2013 19:52

zouki - Vypada to hodne slusne. Akorat uz z toho traileru to vypada ze nejake realisticke boje pujdou asi lehce stranou. Kazdopadne jsem zvedav - ten starsi Stalingrad s Jude Lawem patri mezi moje nejoblibenejsi WW2 filmy.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod zouki7 15. 5. 2013 06:59

Jo, Nepřítel před branami je fajn, ale tam defacto nejsou žádný bitvy, je to jen duel dvou chlapů.
Tohle sice nevypadá jako vzor realističnosti, ale na druhou stranu - takovejch filmů je dost. Tohle prostě vypadá jako stylizovaná pecka. Trochu mi to vizuálem připomíná Sucker Punch.
EDIT: Eh, jsou tam bitvy. Nevim jak mi mohlo z paměti vypadnout přelodění přes Volhu a útok Rudý Armády. :oops:
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 15. 5. 2013 09:36

Sucker punch bylo asi to prvni, co me pri sledovani napadlo.
A Nepritele pred branami mam taky rad :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 15. 5. 2013 11:13

kupuju nove sluchatka moje stare fatality skoncily v kremikovem nebi a koupila jsem si tyhle http://www.czc.cz/speed-link-medusa-nx-usb-surround-gaming/101270/produkt snad budou ok
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 5. 2013 22:47

Lol, jedu takhle na kole z pivovaru, staví mě fízli, tak mám řiť sevřenů, a on prej jen proč že nemám zapnutý čelní světlo. No tak mu říkám, že šetřím bateriu, pročež on řekne, nechť si světlo zapnu, takže já tak udělám a spokojeně odjíždím :-D Balónek by asi zčernal.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod saxbraders 20. 5. 2013 04:58

Přemejšlím jaké bude rozhudnutí prezidenta Miloše Zemana ohledně žádosti o milost pana Jiřího Kajínka, kterou zřejmě podá advokát Kajínka....

Tady je spousta věcí, které jsou k dobru pro Kajínka http://www.portalsecurity.cz/zpravy-prave-ted-novinky/jiri-kajinek-dozivoti-za-vrazdy-ktere-zrejme-nespachal-proc-neni-slyset-pravda/
saxbraders
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 5. 2013 19:50

Bože já jsem vůl. Vyhrál jsem dvě hry, Ridge Racera a NFS HP. To by bylo fajn, ale o Ridge Racera jsem se včas nepřihlásil a propadl :-( No tak aspoň NFS.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Mrak 20. 5. 2013 20:15

A proč já v životě nic nevyhraju, ani tu blbou hru :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 5. 2013 21:55

Tak jsem si v sobotu koupil letenku do Ciny a ve ctvrtek jdu podat zadost o vizum. Jestli mi ho nedaji tak mne, slusne receno, naserou. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 5. 2013 08:05

Co tam?
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 5. 2013 08:07

Vzhledem k pověstnému rozbujelému úřednickému aparátu (a je jedno jestli Čínskému, nebo Českému :D ), nebylo by moudřejší nejdřív zažádat o vízum a až teprve potom koupit letenku?
Ovšem jestli máš let až za půl roku, tak to určitě stihneš.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 21. 5. 2013 09:32

No praveze to je to. Kdyz zadam o vizum, tak jim musim dolozit zakoupenou letenku. Je to nastaveny pekne blbe.
Lo!Zza
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka