Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 5. 2013 19:57

Zvědavost mi nedá, klikám na profil, abych zjistil, co že to za nováčka nám tu píše oplzlý příspěvky, a nestačím se divit :-O Žena, 38 let... zajímavé :-D
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Drejkaa 8. 5. 2013 20:01

Prej oplzlé 8-P
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 5. 2013 20:05

Drejkaa píše:Asi půjdu masturbovat...
Drejkaa píše:Kouřím a je mi nádherně...
No mně přijde, že celkem jo :-D
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Drejkaa 8. 5. 2013 20:07

Počkej až Ti bude jako mně, pak poznáš, že to jsou zcela normální stavy :))
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 5. 2013 20:10

Ať už ze mě bude cokoliv, doufám, že se nezměním natolik, abych považoval šíření informace na herním fóru o tom, že se chystám masturbovat, za něco normálního...
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Drejkaa 8. 5. 2013 20:14

Neber život tak vážně :D
Drejkaa
First Blood

Odeslat příspěvekod Mrak 8. 5. 2013 20:34

No, já se musím pod Sasakra podepsat, taky mi to přijde nevhodné. Je rozdíl, když to čteme my a rozdíl, kdy to čtou opravdu "děti", které sem zavítají sem tam.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Drejkaa 8. 5. 2013 20:39

Tak jo.
Drejkaa
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 5. 2013 20:39

OMG, mně se to náhodou líbilo a jsem rád, že sem vůbec někdo chodí.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 5. 2013 20:40

Ale no tak Mraku :-D Kolik dětí si myslíš, že sem zavítá? Chodí nás sem pět a půl, furt stejných pár lidí. Takže z nějakého ovlivňování dorostu bych vážně obavu neměl. Ale mně to přijde nevhodný, i když to tu čteme my. Resp. ne nevhodný... já, psycholog amatér, se snažím vždycky vžít do toho člověka na druhé straně. A tak by mě zajímalo, která 38letá žena potřebuje tohle na herním fóru sdělovat. A hlava mi to nebere :-D
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Drejkaa 8. 5. 2013 20:43

Je to vlákno co zrovna děláte? Je... Tak nechápu... asi jste moc morální... no jsem normální a nebudu dělat a psát to, co Vám nedělá dobře... Aby jste se náhodou nenakazili.... pá pá.

-- 8. 5. 2013 21:46 --

Sasakr píše:Ať už ze mě bude cokoliv, doufám, že se nezměním natolik, abych považoval šíření informace na herním fóru o tom, že se chystám masturbovat, za něco normálního...

A jestli je pro Tebe masturbace nenormální ve dvaadvaceti, tak mi Tě je líto...

-- 8. 5. 2013 21:53 --

Hlavně že tady máte koutek skoro nahatých holek... to je už i proti mé logice :)
Drejkaa
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 5. 2013 20:55

No, mně je líto, že nechápeš v osmatřiceti smysl sdělení :-)

Sasakr píše:Ať už ze mě bude cokoliv, doufám, že se nezměním natolik, abych považoval šíření informace na herním fóru o tom, že se chystám masturbovat, za něco normálního...

A jinak psát si sem může každej, co chce, to ano. Já se jen pozastavuji nad tím, že si neumím představit, že přijdu někam na nějaký fórum novej a napíšu něco ve smyslu tvých příspěvků. A že já už tu napsal hovadin... že jo kucí :-D
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Drejkaa 8. 5. 2013 20:56

Já ale nejsem nová... hm.
Drejkaa
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 5. 2013 21:00

Sasakr píše:A že já už tu napsal hovadin... že jo kucí :-D

Přesně, vůbec ho neřeš :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 5. 2013 21:02

Vskutku? First blood, Registrace: 7. 2. 2012 19:19, jeden příspěvek mimo smeťák... něco mi uniká?
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Předchozí stránkaDalší stránka