Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod holubek002 23. 4. 2013 10:24

Zkousky maji oproti maturite vyhodu, ze nejsou vsechny v jeden den a pokud to napoprve nevyjde, neni vetsinou problem jit znovu (nedat maturu na prvni pokus je "trosku" vetsi pruser), takze treba nervozita je oproti maturite minimalni. Teda alespon v mem pripade, jinde to maji mozna jinak. Horsi to bude se statnicema, ktere jsou uz za dvermi... Na druhou stranu, naucit se na jednu zkousku da vetsinou zabrat vic, nez na celou maturitu :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Darwel 23. 4. 2013 11:17

holubek002 píše:Na druhou stranu, naucit se na jednu zkousku da vetsinou zabrat vic, nez na celou maturitu :-)

THIS.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 4. 2013 15:06

Darwel píše:Rád si dělám z maturantů *****, že maturují. Primárně proto, že zkouškové období je poněkud... Horší. :-))

Já si radši dělám srandu z vysokoškoláků, protože když mají potřebu řešit zkouškové, nebude jim v práci a vůbec v mimoškolním životě moc veselo :) Tam nevíš, kdy zkouška bude, z čeho bude ani jestli vůbec bude z toho, o čem bys mohl něco vědět :) A často se nedá opakovat... Nemáte-li na práci nic lepšího než řešit zkoušky, ať už je to maturita nebo zkoušky na vysoký, máte hrozně jednoduchej život a měli byste za to být rádi :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 4. 2013 17:15

Darwel píše:
holubek002 píše:Na druhou stranu, naucit se na jednu zkousku da vetsinou zabrat vic, nez na celou maturitu :-)

THIS.

To je nesmysl. Nebo to myslíš jinak než píšeš.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mrak 23. 4. 2013 17:24

Přemejšlím, jaké repro a jestli vůbec.. Lépe řečeno.. Mám obyčejné ***** bedny za pár Kč.. A k tomu třípásmovou hifi věž připojenou k pc.. (2x120w) Jelikož už je stařičká a hodně nahrála, blbne jedno repro a asi nebude trvat dlouho a přestane hrát.. Tak přemejšlím o něčem jiném.. Rád poslouchám hudbu.. Trance apod. Sleduju hodně filmy a seriály.. A hraju samozřejmě.. Tak nevím,, neviem se rozhodnut.. Tak do 4k.. Za to kvalitní 5.1 nebude, ale něco lepšího 2.1 by mohlo, ne? :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Darwel 23. 4. 2013 17:46

SCobra píše:
Darwel píše:Rád si dělám z maturantů *****, že maturují. Primárně proto, že zkouškové období je poněkud... Horší. :-))

Já si radši dělám srandu z vysokoškoláků, protože když mají potřebu řešit zkouškové, nebude jim v práci a vůbec v mimoškolním životě moc veselo :) Tam nevíš, kdy zkouška bude, z čeho bude ani jestli vůbec bude z toho, o čem bys mohl něco vědět :) A často se nedá opakovat... Nemáte-li na práci nic lepšího než řešit zkoušky, ať už je to maturita nebo zkoušky na vysoký, máte hrozně jednoduchej život a měli byste za to být rádi :)

Do práce chodím taky a potřebu řešit zkouškové mám stejně. ;-)
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 4. 2013 18:27

Mrak: Za 4k si kup zase nějakou věž a máš to.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Mrak 23. 4. 2013 18:52

Jenže v té ceně už je ta elektronika věže atd.. A už ne ta kvalita repro, ne? :) Navíc.. Tu věž mám fakt jen proto, aby mi to přehrávalo zvuky z pc.. Takhle při 2.1 třeba už je prostě víc dáno na kvalitu, protože se nemuselo šetřit.. (Ano audiofilové mi řeknou, že za 4k prd seženu.. Ale nejsem audiofil, ač rád poslouchám hudbu, sleduju filmy a hraju hry, nepotřebuju slyšet zvuky, které jsou běžnému smrtelníkovi neslyšitelné :D )
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 4. 2013 20:02

Mrak píše:Tu věž mám fakt jen proto, aby mi to přehrávalo zvuky z pc..
Však to já taky a přijde mi to jako nejlepší řešení.

Mrak píše:Takhle při 2.1 třeba už je prostě víc dáno na kvalitu, protože se nemuselo šetřit..
No jak myslíš :-D
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod .soul 23. 4. 2013 22:55

Já velkej rozdíl vidim v tom,že na střední jsem ještě jakš takš přes rok makal, člověk měl furt nějaký úkoly, učitelky kecy o neschopnosti apod. takže jsem se pak na maturitu více méně učil jen na bilogii, kterou jsem přes rok naprosto ignoroval.

Kdežto na VŠ jde člověk sem tam na přednášku, nikdo ho učit nenutí, je dospělej, žije na koleji se studentama (a hlavně studentkama), rodiče vidí maximálně přes víkend a pak se to všechno učí na poslední chvíli ^^

Pak taky záleží na VŠ. Ve Francii jsme měli povinných 10 předmětů a na každej toho byl kopec (třeba na právo v 1 semestru přes 160 stánek už shrnutých textů a to byl jen vedlejší předmět), teď už mám předměty jen 3 a v každym toho tolik ani neni...
LG V30 Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita

The only thing that saves us from the bureaucracy is its inefficiency. -Eugene J McCarthy
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 24. 4. 2013 06:37

Sasakr: Tak ja to polozil jako otazku, ja to netvrdim, ja si to jen myslim, rad si necham poradit :-)
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 4. 2013 10:38

Smolím recku na vetřelce.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 5. 2013 15:53

Předevčírem jsem objednával něco na TheHut.com, ale protože měli zrovna problémy s platebním systémem, zrušili mi objednávku. Dneska mi přišel omluvný email s 10% slevou :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod .soul 3. 5. 2013 19:31

To potěší :-)
Já teď koupil Far Cry 3: Blood Dragon z ebay za 5 liber. AMD dávalo kódy ke grafickým kartám, takže jich je tam kopec, doporučuju sledovat...
LG V30 Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita

The only thing that saves us from the bureaucracy is its inefficiency. -Eugene J McCarthy
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 5. 2013 20:55

Zrovna dělám tu nejzbytečnější možnou věc. Vytvářím si úvodní fotku na FB :-D

Obrázek
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Předchozí stránkaDalší stránka