Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Shaitan1990 25. 1. 2018 15:47

Koupím vysavač ILIFE A4s!!!)
Shaitan1990
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 1. 2018 01:39

Jj, taky tu mám chlív.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 2. 2018 18:09

Hrajete někdo PUBG? Všude se o tom mluví, tak jsem se podíval na video a nevidím na tom nic, co by mě lákalo to byť jen zkusit, natož chápat ten úspěch...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 2. 2018 19:33

Ne, ale čekáme, kdy státy začnou používat BTC :D

Normální MP akce, to je vždy zábava. BF je jedna z nejlepších her vůbec a nevím, proč to někdo neokopíruje. Ten koncept je docela jednoduchý, ale je to superzábavné.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 3. 2. 2018 21:46

Taky nehraju, nechápu ten boom kolem toho. Nepřišlo mi to jako nějakej zázrak. Si zastřílím v CoD a stačí mi to. :D
Převádím postupně svůj archiv na H265. Je to zábava. Dlouhá zábava. SD je v poho, HD je taky docela fofr, ale FHD, to je masakr. Sice bych mohl využít enkoding přes grafiku, za minimum času, ale kvalita odpovídá rychlosti a prostě to není to samé, co CPU, bohužel. I při nastavení vysoké kvality jsou vidět rozdíly oproti CPU a hlavně to samozřejmě vytvoří i větší soubory.
Co jsem zatím převedl, tak z 250 GB na 123 je fajn. :) Většinou kolem 30-50% úspora místa při skoro totožné kvalitě.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 2. 2018 21:52

A nezkoušíte F4 na Steam? Protože já to rozehrál a nějak nechápu, co to je vlastně za hru. S Falloutem to nic společného nemá, jako RPG to také moc nevypadalo, tak jedině střílečka. A zase na open world střílečku moc čas nemám. Tak jestli jestli to nehraju špatně.

-- 3. 2. 2018 21:59 --

Sasakr píše:Hrajete někdo PUBG? Všude se o tom mluví, tak jsem se podíval na video a nevidím na tom nic, co by mě lákalo to byť jen zkusit, natož chápat ten úspěch...

A BF jinak hraješ často?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 2. 2018 14:38

Ne, BF jinak nehraju vůbec. Nic teď nehraju :-D

Mrak: K čemu je to dobrý? Si to stáhni rovnou v menší kvalitě. Ušetříš.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 4. 2. 2018 15:43

Není kvalita jako kvalita. To, co je dostupné, je humus. Navíc to, co zmenšuju, se v h265 skoro nevyskytuje, postarší věci.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 2. 2018 14:05

Sasakr, tak když to nehraješ, tak to asi není pro tebe :D Podle mě to může být ve 4 celkem pecka. Jenže sežeň 4 lidi. Většinou i v BF hraju s nějakými dementy a vůbec nechápu, proč to vůbec hrají, když tam dělají jen nějaké *****. A dobří hráči mě zase nemají moc rádi, protože jak nepoužívám auto-aim a nemám moc skill, tak nic netrefím. Ale takticky se mnou můžeš hrát skvěle, jen jsem tam spíše na odlákání pozornosti. To je ale potřeba. Jsou dvě cesty a jdete tři. Tak já můžu jít sám a alespoň někoho zdržím a nalákám. Pokud nikoho nepotkám, tak udělám sám to, co je potřeba. Nebo se na mně lidi můžou objevit, když je někdo sejme.

-- 5. 2. 2018 14:09 --

Jinak mi přijde, že ti nejlepší stejně asi používají nějaké podvody jako myš a nebo divné připojení. Protože jsou tam lidi, kteří dávají jen headshoty a já je ještě ani nevidím, což není až tak možné. Nebo je to skill? Nevím, no :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 2. 2018 11:12

PUBG jsem zkousel asi 2 hry a neni to nic pro mne. Clovek tam v podstate nedela nic jen chodi po ostrove.

Ja jsem v procesu stehovani, takze posledni 2 tydny nevim co driv (a minimalne jeste dalsi 2 tydny se to nezmeni). Je fakt lepsi vyhoret nez se stehovat..

Tu trochu casu co mam tak relaxuju u W40K. Minuly tyden jsem dodelal zatim svoji nejlepsi figurku. Cca 13-14 hodin prace. Samozrejme, ze to jeste nema na profiky, ale s vysledkem jsem osobne hodne spokojeny.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a.novotny 7. 2. 2018 10:57

Makám jako ďas :-D A přemýšlím, co si večer zahrát, takže nápady? :-D
a.novotny
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 2. 2018 13:59

GTA IV? The last of us? Battlefield 4? Nic lepšího nenajdeš :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a.novotny 7. 2. 2018 15:35

:tleskani Díky ti, určitě vyzkouším o<:) Co taky při dlouhých zimních večerech :love:
a.novotny
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 2. 2018 19:32

Sex.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 2. 2018 21:32

Jako sám?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron