Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 26. 2. 2014 21:45

Haleluja modrej myšák se vrátil a já myslel že když je teď pan doktor že už mezi nás nepříjde.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 26. 2. 2014 21:52

ešte nie som JUDr., ešte len Mgr., ale aj to bude ;-) a chodím sem pomerne často, akurát neprispievam moc :-) a v Skyrime som akurát lvl. 50 :mrgreen:
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 2. 2014 07:53

Jj, rok 2008 byl výborný ;-)
Jinak nazdar krysáku, taky jsem Tě tady dlouho nečetl, i když vím, že tu chodíš.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 27. 2. 2014 08:16

Krysy se "vracejí" :D :-))
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 2. 2014 09:19

Bude kupa dobrého jídla ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 27. 2. 2014 14:54

Máte někdo kečup?
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 27. 2. 2014 20:17

Já už ani nevím kolikátej jsem ve Skyrimu se svou Nastěnkou. Ale už se mi přestala líbit,páč fakt vypadá jak Mafruša zkoušel jsem si vymodelovat nějakou 3D avatarku podle svých krásných & nejkrásnějších kámošek-ale smolík pacholík, ten editor je buď naprd, nebo s ním neumím, rozhodně editor modelek v Conanovi byl mnohem lepší... Sakra, kdyby aspoň byla zase ňáká přehlídka, ať mám ty žáby kam poslat ať maj zase radost. A PCho modelingová stáj reklamu !
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 10. 3. 2014 09:13

Přemýšlím, jak s hrazdou.. Jsem v panelákovém bytě a jsou tu šíleně úzká futra.. Tak nevím, jestli existuje nějaká hrazda, která s tím počítá? Líbí se mi ty samovzpěrné, jenže na to nemám ani u jedné místnosti futra a dost mi to s*re..
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 10. 3. 2014 11:00

hrazdu určitě do stropu a ne do futer. Do futer do není stabilní a člověk si může pěkně namlátit, když se to s ním v blbou chvíli urve.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 10. 3. 2014 11:19

Jo jo, ještě tu možnost mít.. :D Byt není můj a jsem v tomto směru dost omezen :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 3. 2014 11:54

Navíc panelákové futra můžeš i poničit...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 10. 3. 2014 12:46

no to rozhodně. Obvykle nejsou vyplněné, takže se můžou prohnout.

Jinak navrt dva vruty do stropu, to přece nemůže nikomu vadit. Když se to pak zasádruje a znova vymaluje, tak to nikdo ani nepozná
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 10. 3. 2014 17:06

Paneláková futra leda vylít betonem (to rodinka nechala udělat u vchodových dveří) a pak s tím nebude problém, jinak ze zkušenosti právě s tímto sportovním náčiním - ano, futra se krásně prohnou :-)

A jinak já si koupil novou hračku na cesty, iPad Mini Retina. Zatím pecka :-)
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 3. 2014 17:09

Vzpěrnou ne, ale závěsnou do dveří mám já a tam absolutně nic nehrozí. Maximální spokojenost.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 10. 3. 2014 17:21

Sasakr: Tu jsem myslel, jen jsem špatně napsal :-) A jak vůbec drží, když mám uzoučká futra doslova pár cm a nemám možnost, aby se mi uchytila za futra, když jsou zároveň se zdí?
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků