Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 6. 2019 11:51

Běžte někam :D Když začnu já, tak nic. Ale když začne Mrak, tak to tu hned ožije.

Já teď hrál asi o dost víc než dřív a i jsem kvůli tomu snížil práci. Ale to byla výjimka a nějak je těžký najít cokoli na hraní. Pořád vzpomínám na TLOU, což byl zážitek, který je těžké zopakovat. GTA nevyšlo už řadu let. A RDR 2 mě baví asi jako jednička, takže u toho usínám a nehraju to. Vlastně mi docela vyhovuje, že jednou za pár let vyjde něco super a to si můžu užít. Ostatní hry přenechám ostatním.

A jak teď oznámili remastery Baldur's gate a spol., tak přemýšlím, jestli to bude stejná pecka jako tenkrát. Asi ne :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 30. 6. 2019 12:58

Pět příspěvků za měsíc. Úplně tady z toho čiší život :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 6. 2019 14:44

Předtím jsem je všechny psal sám :D Jsem si říkal, že už asi nikdo nepřijde. A stačí, aby Mrak napsal a hned jsou tu všichni. A to je dobře!
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 7. 2019 00:34

Já jako tenhle rok zatím (jako vždy) nestíhám. Sice to není tak, že bych hrál přesně to, co bych v daný moment hrát chtěl - což je vlastně status quo odjakživa (například po dohrání Pillars of Eternity jsem si hned chtěl dát dvojku, ale konzolová verze vyjde... inu až vyjde), ale stejně mám furt přetlak, plus hromada her co tu kompostuji z minula a říkám si, že se k nim někdy vrátím a dorazím je. Takže vlastně dobrý.
Překvapivě jedna z nejlepší her letoška zatím pro mě, je Resident Evil 2, a to ne proto že je dobrý - to je součástí formule, ale proto, že to je zatraceně hra dvacet let stará (v jádru) a nakopává zadek kdejakém krámu co se teď dostane na trh.

Jinak smočil jsem prstíky ve Stellaris a mám pocit, že to je nebezpečná droga.

Jo a chcípl mi HDD u PS4. Takže jsem řešil, jestli koupit nový 2Terra HDD za 70 liber, nebo rovnou koupit PS4 Pro i se hrou za 350... koupil jsem konzoli a k ní dostal Days Gone. Není to špatné, takovému God of War se to nevyrovná, ale řekl bych, že jsem poslední dobou poněkud rozmazlený a po nějakých 15-20 hodinách to je hodně solidní osmička.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 7. 2019 22:27

https://forum.zive.cz/viewtopic.php?p=1 ... #p12321923

Nemáte někdo nějaký AMD k prodeji?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 9. 11. 2019 11:36

Koukam, ze to tady zije :D
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 11. 2019 16:45

Ale jo, jen musíš něco psát, protože sám si tu psát nebudu. Asi už všichni ostatní zestárli.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 10. 11. 2019 10:50

Tak já koupil a hraju nové CoDMW a stojí to za houby. Za prvé mi to nejde a za druhé ty mapy jsou neskutečně sedící. Všici se rozběhnou, sednou do rohu a čekaj.. Mi sere. Na to, jak to má bejt akční, tak tam běhá jen pár lidí a padají jak švestky, páč tamhle v rohu seděl jeden a naproti druhej a čekaj. V TDM tvl.. V jinejch modech se dá pochopit taktika, ale tady.. :-X
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 15. 12. 2019 12:52

tdjohn píše:Běžte někam :D Když začnu já, tak nic. Ale když začne Mrak, tak to tu hned ožije.

Průměrně jeden příspěvek za měsíc. To jde :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 12. 2019 18:09

holubek002 píše:
tdjohn píše:Běžte někam :D Když začnu já, tak nic. Ale když začne Mrak, tak to tu hned ožije.

Průměrně jeden příspěvek za měsíc. To jde :D

Za to můžete vy :D

A kdyby se někdo ptal, co děláme, tak hrajeme pořád Horizon 4! Ale najít někoho na hraní je asi jako si tady chtít povídat.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 19. 12. 2019 20:57

Jestli chcete Metro Exodus základní hru za deset éček, tak na Epic Games lze získat kupon na slevu 10 éček a zároveň je hra v akci, takže pak cena padne na 10 euro. S tím, že gold edice se season passem po slevě na 20 euro.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 12. 2019 13:20

A nebo mít Game pass. Jak jsou teď akce, tak za 25,- můžeš mít až tři roky, což se dá.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 26. 12. 2019 13:42

Kde, jak?
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 26. 12. 2019 14:05

Taky mi zajímá, so? Tdjohn? :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 12. 2019 20:45

Co jak? Na PC to teď také máte protože MS. Já bych žádné PC nepodporoval, ale MS má pořád i operační systémy, no :D

Teď je akce 3 měsíce GPU za 25,- a pokud máš Gold 3 až na roky, tak se ti akorát prodlouží to období. Možná Gold na PC nemáte, tak to asi nefunguje. Prostě stačí mít Gold na tři roky a update je za 25,-. Já to teď mám jen asi na rok a půl, ale já GP vůbec nepotřebuju.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků